בשבוע שעבר קיבלו משתמשי ה-PlayStation 4 לעדכון גרסה גדול שהביא עמו מספר יכולות חדשות לקונסולה מבית סוני (Sony), אך גם תקלה אשר מונעת מהקונסולה להתעורר לאחר שהיא עוברת למצב מנוחה (Rest Mode). עם זאת, החברה פעלה יחסית מהר, ועדכון תוכנה חדש ששחררה מטפל בבעיה זו.

סוני אמנם רק הודיעה על שחרור הגרסה החדשה, גרסה 2.0.1, אך נראה כי זו כבר זמינה להורדה. השינוי הגדול בעדכון הגרסה הנוכחי הוא כאמור התיקון לבעיית מצב המנוחה בה נתקלו מספר לא מבוטל של בעלי הקונסולה. התקלה בה מדובר מונעת מהמכשיר להתעורר לאחר שעוברים למצב הזה, מצב בו הקונסולה פועלת בצריכת חשמל נמוכה אך יכולה להוריד עדכונים, יישומים ו/או משחקים מלאים ברקע.

התקלה כאמור היא חלק מגרסה 2.0 אשר הביאה עימה מספר יכולות חדשות כמו תמיכה בערכות נושא, יישום ניגון מדיה, אפשרות להעלות סרטונים ל-YouTube וגם יכולת ה-Share Play המאפשרת לשתף חברים במשחק שברשותכם דרך האינטרנט ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.