סוני (Sony) פרסמה מידע נוסף על עדכון 2.0 לקונסולת המשחק שלה PlayStaion 4. מאז אוגוסט האחרון, בו סוני הכריזה על העדכון, התעוררה סקרנות רבה בקרב בעלי הקונסולה. הוא אמור להביא אתו את האפשרות המהפכנית החדשה, ה-Share Play, ביחד עם אפליקציית YouTube וכן את האפשרות לשנות ממשק עם ערכות נושא בהתאמה אישית.

כעת, סוני ממשיכה לחשוף פרטים אודות העדכון הגדול ביותר ל-PS4 עד כה. העדכון, שאותו סוני מכנה Masamune, יביא למשתמשי ה-PS4 אפשרות לשמוע מוזיקה דרך נגן USB, אם כי המשתמש לא יוכל להעתיק את המוזיקה אל הכונן הפנימי במכשיר, לפחות בשלב זה. הפורמטים הנתמכים יהיו MP3, MP4, M4A, 3GP.

סוני משפרת גם האינטרקציה החברתית ב-PS4. כעת המשתמש יוכל לראות "משתמשים שהוא יכול להכיר", כשבעצם הקונסולה תציע למשתמש אנשים אליהם הוא יוכל לשלוח בקשת חברות, בדומה לפייסבוק (Facebook), תחת הלשונית What's New בה מרוכזים כל העדכונים מהמשתמשים החברים של המשתמש ב-PSN.

Sony PS fmw themes 20

בנוסף לערכות נושא מותאמות אישית, המשתמש יוכל לשנות את צבע הממשק מכחול למגוון צבעים נוספים: זהב, ירוק, אדום, ורוד ועוד. גם ה-Content Area, הממשק הריבועי שמראה את היישומים שהיו בשימוש לאחרונה על ידי המשתמש כאשר הוא מדליק את הקונסולה, יעבור שדרוג וכעת יוצגו 15 האפליקציות בהן נעשה השימוש הרב ביותר. גם הספרייה (The Library), שמאחדת את כל היישומים תחת קורת גג אחת, קיבלה שיפורים בדמות הוספת קטגוריות, רשימה שמית, היה בשימוש לאחרונה או תאריך התקנה.

קרא עוד:  באיזה שיא גינס מפוקפק זכתה Electronic Arts?

אך זה לא נגמר כאן. האפשרויות הנוספות שיגיעו יאפשרו להשתמש להוסיף את המשחקים החינמיים הניתנים למשתמשי ה-+PS מבלי להוריד אותם, לצפות ב-Broadcast של משתמשים אחרים דרך אפליקציית ה-Playstation הנמצאת בחנויות האפליקציות ושיפורים בפקודות הקוליות. בנוסף, סוני אומרת כי אלה לא כל האפשרויות החדשות שיגיעו, והם ימשיכו לשתף מספר נוסף עד ליציאתו הרשמית של העדכון."
IO