גולת הכותרת של העדכון למערכת ההפעלה של ה-PS4, עדכון 2.0 שיושק ביום שלישי הקרוב, היא ה-Share Play. מדובר באפשרות מהפכנית חדשה של סוני (Sony) שתאפשר לחברים שלכם לשחק במשחק במקומכם, גם אם הם לא נמצאים פיזית בקרבתכם. כמה ימים לפני שהעדכון יוצא, האתר IGN פירסם סרטון הדגמה של האפשרות.

כדי 'לארח' משתמש אחר אשר נמצא ברשימת החברים, המארח יצטרך להיות מנוי ב-Playstation Plus. לאחר שהמארח ייכנס למשחק, לחיצה על כפתור ה-Share תפתח את ממשק השיתוף, שם תופיע אפשרות ה-Share Play. לאחר מכן המארח יצטרך לבחור מי מבין חבריו הוא ירצה להזמין 'לשחק' אתו. המארח והאורח יוכלו לשחק ביחד במשחק (גם במצב Co-Op), או שהמארח יוכל לתת את השליטה בשלט לחברו ככה שהוא יוכל לשחק לבד, אך האורח יצטרך להיות מנוי ל-PlayStation Plus. כל אירוח יוגבל לשעה בלבד, אך אין הגבלה על מספר הפעמים שניתן לעשות זאת.

מלבד שיתוף חברתי ברמה גבוהה מאוד, היתרון הנוסף ב-Share Play הוא לשחק עם חברים גם במשחקים שלוקים במצב מרובה משתתפים (Multiplayer). בנוסף, המארח יכול להזמין את האורח לכל משחק שבו יחפץ, גם אם אין לאורח את המשחק בעצמו, ככה שזה מאפשר לאורח לבחון משחק בדרך הכי טובה שיש, במידה והוא לבדוק אותו לפני רכישתו.