סמסונג (Samsung) הציגה לאחרונה את הליין אפ הצפוי של הטלוויזיות החכמות שלה לשנת 2016, והדבר הכי מעניין שעולה מההכרזות היא העובדה שכולן מכילות את האפשרות להתחבר למוצרי SmartThings (האינטרנט של הדברים) שהציגה במהלך השנה האחרונה. מדובר למעשה בממשק שליטה חכם בכל מערכות הבית – תאורה, מוזיקה, מערכת אזעקה, חימום/קירור ואפילו מצלמות אבטחה.

משמעות הדבר היא שסמסונג בונה על כך שהטלוויזיות שלה יהוו מרכז שליטה ובקרה על כל המערכות החכמות שיותקנו בבית שלכם, ללא צורך בהתקנת אפליקציות או תוכנות נוספות (זאת מלבד רעיון הטבעת הכמה). כך למשל יהיה ניתן לצפות במצלמות האבטחה בבית ישר ממסך הטלוויזיה, לחמם או לקרר את הבית באמצעות השלט וכמובן להאזין למוזיקה ברמקולים שפרושים בכל רחבי הבית או לשלוט על סגנון התאורה, לכבות ולהפעיל מוצרים חשמליים ועוד. בנוסף מציעה סמסונג בחירה בפיצ'רים מיוחדים שאמורים להתאים את הבית שלכם לאווירה מסוימת, כמו למשל "מצב קולנוע" בו האורות מעומעמים אוטומטית והרמקולים עוברים לאקולייזר מתאים. הקאץ' היחיד הוא מתאם USB חיצוני שיש לרכוש בנפרד למוצרים השונים.

סמסונג תציג את שלל הטלוויזיות החכמות שלה בתערוכת CES 2016 בלאס וגאס, כאשר רובן צפויות להגיע לחנויות בהדרגה במהלך השנה, בהתאם לאזור המגורים.

 

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.