סורק רשתית Note 7

האם סמסונג (Samsung) תחזור ותמכור את מכשירי Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7)? על פי דיווח של המגזין הכלכלי Hankyung, הענקית הקוריאנית תחזיר למדפי החנויות מכשירי Note 7 מחודשים.

על פי הדיווח, כדי להבטיח את שלום הצרכנים ולהתגבר על הכשל שגרם לסוללות הן המקוריות והן החלופיות להתלקח, החברה תצייד את המכשירים המחודשים בסוללות שונות מאלה שהיו ובהספק נמוך יותר של 3,000-3,200 מיליאמפר, זאת בהשוואה לסוללת בנפח 3,500 מיליאמפר בה צוייד המכשיר המקורי. מלבד זאת, המכירה תיעשה בהיקף מצומצם מאוד ורק במדינות נבחרות.

Note 7 והנזק התדמיתי

בעקבות הקריאה לתיקון (ריקול) שביצעה בספטמבר אשתקד, יש ברשות החברה, על פי הערכות, כ-2.5 מליון מכשירי Galaxy Note 7. הצעד הוא לא רק כספי שכן מכירת המכשירים המחודשים תסייע לחברה להימנע מבעיות רגולטוריות שנובעות מהשלכה והטמנה של המכשירים המוחזרים.

פרשת הסוללות המתפוצצות של מכשירי ה-Galaxy Note 7 גרמו לירידה באמון במותג 'סמסונג' בארה"ב, זאת לפי סקר מוניטין החברות שפרסמה חברת המחקר Harris Poll שנערך בקרב 30-אלף אזרחים במדינה. הסקר מצא כי המותג סמסונג ירד מהמקום ה-7 למקום ה-49 ברשימת החברות בעלות המוניטין. כעת נראה שבסמסונג נוקטים במשנה זהירות ושמועות גורסות כי מכשירי ה-Galaxy S8 יצויידו בסוללות מבית סוני והחברה אף דחתה את אירוע ההכרזה של המכשיר וזה לא יוצג ב-MWC 2017, תערוכת הסלולר השנתית שנערכת בברצלונה.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.