סורק רשתית Note 7

האם סמסונג (Samsung) תחזור ותמכור את מכשירי Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7)? על פי דיווח של המגזין הכלכלי Hankyung, הענקית הקוריאנית תחזיר למדפי החנויות מכשירי Note 7 מחודשים.

על פי הדיווח, כדי להבטיח את שלום הצרכנים ולהתגבר על הכשל שגרם לסוללות הן המקוריות והן החלופיות להתלקח, החברה תצייד את המכשירים המחודשים בסוללות שונות מאלה שהיו ובהספק נמוך יותר של 3,000-3,200 מיליאמפר, זאת בהשוואה לסוללת בנפח 3,500 מיליאמפר בה צוייד המכשיר המקורי. מלבד זאת, המכירה תיעשה בהיקף מצומצם מאוד ורק במדינות נבחרות.

Note 7 והנזק התדמיתי

בעקבות הקריאה לתיקון (ריקול) שביצעה בספטמבר אשתקד, יש ברשות החברה, על פי הערכות, כ-2.5 מליון מכשירי Galaxy Note 7. הצעד הוא לא רק כספי שכן מכירת המכשירים המחודשים תסייע לחברה להימנע מבעיות רגולטוריות שנובעות מהשלכה והטמנה של המכשירים המוחזרים.

פרשת הסוללות המתפוצצות של מכשירי ה-Galaxy Note 7 גרמו לירידה באמון במותג 'סמסונג' בארה"ב, זאת לפי סקר מוניטין החברות שפרסמה חברת המחקר Harris Poll שנערך בקרב 30-אלף אזרחים במדינה. הסקר מצא כי המותג סמסונג ירד מהמקום ה-7 למקום ה-49 ברשימת החברות בעלות המוניטין. כעת נראה שבסמסונג נוקטים במשנה זהירות ושמועות גורסות כי מכשירי ה-Galaxy S8 יצויידו בסוללות מבית סוני והחברה אף דחתה את אירוע ההכרזה של המכשיר וזה לא יוצג ב-MWC 2017, תערוכת הסלולר השנתית שנערכת בברצלונה.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • מורדכי משיטה

  מי רוצה לשלם על מכשיר משומש פגום גם בחצי מחיר הוא פרייר גדול גם עם ישימו בוא
  מעבד חדש יותר זה לא שווה הם כנראה בסמסונג יודעים שיש אנשים שלא יודעים על הבעיה יקנו אתו בגלל המחיר הזול חבל

 • CoolR2

  אגב תורידו את הפרסומת הצדדית.. היא נורא מעצבנת.. או לפחות תבטלו את האפשרות שהיא גם נגללת..

 • CoolR2

  לא אקנה אותו גם אם ישווקו את החרטה הזאת מחדש.. רק נוט 8 🙂

 • Tron

  מהלך טיפשי במקום לגרום לכולם לשכוח מהמכשיר הזה ולהמשיך הלאה למה להחזיר את הדיבור והשוואות?

 • Yossi Cohen

  זה חכם. במקום לזרוק אותם לפח ולזהם עוד יותר הם פשוט מוכרים אותם במחיר טיפה יותר נמוך.
  אנשים שוכחים שהמכשיר עצמו מעולה.

  • מורדכי משיטה

   אז תקנה לי 3 מכשרים אתה משלם 🤑

 • iphone1000

  הנזק למכשיר עצמו כבר נעשה -בשביל מה להחזיר חיה מתה למדפים ? שיתמקדו בגלקסי S8

 • Avi Ashkenazi

  עדיין יש לי אמון בסמסונג

 • ‫אוריה גאון‬‎

  לאאהההההההההה