LG G5 Battery

LG מתכוננת כבר לשנה הבאה, בה המתחרה הגדולה שלה סמסונג (Samsung) מתכננת לפי השמועות השקה רחבה. כך האתר ETNews מדווח כי החברה מזרזת את השקת מכשיר הדגל הבא שלה, ה-LG G6, כדי שיגיע לחנויות כחודש שלם לפני המועד המתוכנן. מה שאומר שהמכשיר ככל הנראה יהיה זמין לרכישה כבר בתחילת מרץ, זאת לעומת שנה שעברה בה הגיע ה-G5 לחנויות רק בתחילת אפריל.

לפי הערכות, הסיבה ללוח זמנים המזורז הוא כי LG רוצה לנצל את חלון הזמנים שבו אף מכשיר דגל לא צפוי לצאת לשוק. חברת סמסונג (Samsung) לא תכריז על Galaxy S8 לפני חודשי מרץ-אפריל, ואילו אפל (Apple) ככל הנראה לא תשיק דור שני ל-iPhone SE, לפחות לא לפני אמצע מרץ. מה שמותיר לחברה כחודש וחצי פנויים בהם יקבל ה-G6 את מלוא יחסי הציבור. לפי הדיווחים, LG כבר התחילה לאשר את הזמנת הרכיבים למכשיר חדש, כאשר תהליך הייצור ההמוני שלו צפוי להתחיל כבר בחודש ינואר.

LG כאמור זקוקה לכל דחיפה שהיא יכולה לקבל: מכשיר ה-LG G5 והחלקים המודולריים שלו נכשלו בלייצר עניין רב מצד הצרכנים, והחברה דיווחה על הפסדים זה הרבעון השישי ברציפות. LG טוענת כי היא ממשיכה להאמין בגישה המודולרית, אבל דיווחים אחרונים טוענים כי ה-G6 יזנח לחלוטין את הקונספט וידגיש במקומו מאפיינים אחרים כמו עמידות נגד מים, שירות תשלומים אלקטרוני, טעינה אלחוטית וסורק רשתית. אם השמועות נכונות, ייתכן ונקבל הצצה למכשיר בתערוכת המובייל MWC 2017 שתתקיים בפברואר הקרוב.

עדכון: רינדור של ה-G6 הועלה לאתר Android Authority בהדלפה של הכתב הטכנולוגי שי מזרחי.

עדכון 2: יש גם הדמיה בוידאו.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • אחד

  גם הם כמו היצרנות הגדולות חוטפים בראש.

  בשוק הגבוה והיקר הם חוטפים משני כיוונים הראשון הוא מאפל, עד היום שום מכשיר דגל לא הגיע לכמות המכירות של אייפון שיצאו באותו שנה. גם הם רואים שאנדרואיד מחזיקה 80 אחוז מנפח השוק אבל לא מתקרבת להכנסות של iOS לדברים מסביב שלא קשורים למכשיר עצמו.

  הכיוון השני הוא מיצרניות סיניות שמציגות את אותם רכיבים את אותם ביצועים את אותה מערכת הפעלה (אפילו טובה יותר) במחיר הרבה יותר נמוך.

  בשוק הבניים והנמוך אין להם סיכוי.

  בכלל לראות מישהו שמחזיק את הטלפונים האלו, ואז טוען שאייפון הוא יקר ולא שווה את זה, בעוד האייפון זה משהו שונה לגמרי מאנדרואיד גם בחוויה וגם בגישה. לעומת זאת הוא יכול לקנות סיני פשוט עם אנדרואיד ולקבל בדיוק את אותה חוויה ואותה גישה רק במחיר נמוך יותר.

  לא סתם LG מפסידה רבעון 6 ברציפות.
  גם סמסונג מספידה אומנם לא כמו LG אבל היא בדרך ואפשר לראות את זה ברבעונים האחרנים כאשר יוצא מן הכלל הוא הרבעון השקה של S7.

 • Somebody

  שיחלמו ממש בגדול עם המכשיר הבא שלהם, אם לא ליד המכשירים החדשים של אפל וסמסונג ה-G6 יראה כמו Galaxy S2…

  • Anonimi

   זה כל כך לא נכון מה שאתה אומר

   • Somebody

    למה לא? המכשירים הבאים של סמסונג ואפל הולכים להיות לא פחות מהדור הבא של הסמארטפונים. זאת הולכת חתיכת קפיצת מדרגה, ואם LG יעשו עוד סמארטפונים זה הולך להיות הפסד צורם מאוד.

    • Anonimi

     המכשירים של lg הם טובים כמו בדיוק smsung ואייפון אני לא מבין
     למה אנשים כל שנה מהללים את סמסונג ומורידים בערך של lg לא הגיוני י
     כי שניהם יוצאים עם הטכנולוגיות הכי מעודכנות שיש
     ואיכשהו lg כותבים עלי שהיא חרא

     אם תעשה השווא בין lg g5 לסמס ונג s7 לא תראה הבדלים בכלל שנהם
     מצאים
     Qhd
     סנפדרגון 820
     4gb ram
     3,000 mha…..
     ועוד
     ואיכשהו lg סובלת משם רעה

     • Somebody

      קודם כל בתור אחד שלא אוהב סמסונג בכלל ובתור אחד שכרגע יש לו נקסוס 5 של LG והטלפון הבא שלו יהיה כנראה V20, אני לא מאותם אנשים. אבל השנה סמסונג ואפל עומדים להפוך את עולם הסמארטפונים באופן שעוד לא ראינו מאז 2007. לראיה: Xiaomi Mi Mix הוא טלפון מהפכני שהושק השנה, חסר שוליים לחלוטין, והושק גם טלפון אחר (לא זוכר איזה) שמשלב בינה מלאכותית אמיתית. קפיצת המדרגה מורגשת כבר עכשיו. 2017 הולכת להיות שנת העשור להצגת האייפון, ואפל הולכת להפגיז בענק. כמובן שסמסונג, בתור מתמודדת ראויה ועקשנית, לא תוותר לה ותציג גם היא טלפון מהפכני. אז לפי מה שנראה כרגע LG תשיק עוד טלפון, כמו שהיה כמעט כל שנה אצל כל יצרנית.

    • CoolR2

     כמו גם הסורפייס פון שעתיד להתבסס על אותו שבב חכם של קוואלקום ומפרט מן השורה הראשונה בדומה לשאר מכשירי הפרימיום..

 • The Anonymous

  נכון

 • iphone1000

  שילמדו מהטעויות שלהם