שחקני מחשב אישי, שמצויד בכרטיס מסך של NVIDIA, יוכלו בקרוב לאפשר לחבריהם לסייע להם במשחקים, גם אם אלו לא נמצאים פיזית לידם, וזאת על-ידי שימוש באפשרות Game Stream Co-Op.

יכולת חדשה זו תאפשר לבעלי כרטיס GeForce GTX 650 ומעלה לבקש סיוע מחברים. הוידאו של המשחק מוזרם מהמחשב המארח אל המחשב המרוחק, וכך יכול השחקן המרוחק לשלוט המשחק, כאילו הוא רץ במחשב שלו. כך, לדוגמה, יכולים שחקנים שנתקעו בקטע מסוים במשחק לבקש סיוע מחבר אחר. בנוסף ניתן גם לשחק יחד באותו המחשב, כאילו האדם המרוחק יושב לצד השחקן משתף – כך ניתן לשחק באמצעות האינטרנט במשחקים במצב לשני שחקנים ויותר, כמו Trine 3 או Mortal Kombat.

אם היכולת הזו נשמעת לכם מוכרת, זה לא במקרה. באוקטובר 2014 הציגה סוני (Sony) את יכולת ה-Share Play כחלק מגרסה 2.0 של קונסולת ה-PlayStation 4, אפשרות 'להשאיל' לחברים מקוונים את השלט או לשחק יחדיו.

היכולות החדשות יתווספו ל-GeForce Experience תוכנה שהחלה את דרכה ככלי המאפשר להתאים באופן מיטבי את הגדרות המשחק לחומרת המחשב ובהמשך אף נוספה לו יכולת הקלטת וידאו.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • התמני

  gtx 960m כלול?

  ד"א הכרטיס הזה והמעבד I7 4720HQ תתומכים ב DIRECTX 12 ???

 • roei

  אם קיימת האופציה הזאת אז השאלה הנדרשת היא מתי נוכל להזרים ככה משחקים לנייד/טאבלט או למחשב נייד ולשחק כשאנחנו לא בבית

  • אפשר ל-Shield (הטאבלט/קונסולה ניידת של NVIDIA).
   לא יודע מה לגבי מחוץ לרשת הביתית, אבל ב-PS4 כשמזרימים ל-Vita כאשר מחוברים לרשת אחרת הלאג פשוט גבוה מדי.