יש לכם מחשב שולחני עם כרטיס תצוגה של Nvidia? אם כן, תוכלו להוריד עכשיו כלי תוכנה שיאפשר לכם להוציא את המיטב מהרבה מאוד משחקים חדשים.

הכלי, שנקרא, GeForce Experience שוחרר לשימוש במצב בטא, והוא מציע תמיכה במיטוב של 41 משחקים שונים, כולל FarCry 3, Mechwarrior Online ו-Hawken. הכלי מציג עבור כל משחק נתמך את ההגדרות הנוכחיות השונות שקשורות לגרפיקה, ומציע מה כדאי לשנות כדי לשפר את חוויית המשחק, כולל אפשרות לקביעה ידנית של איכות טקסטורות. לפי החברה הורידו עד עתה למעלה מ-40,000 משתמשים את הכלי.

מעבר להורדת מנהלי התקנים מעודכנים, הלוגיקה של הכלי מאפשרת למטב את הביצועים בהתאם למעבד המותקן במחשב, כשבגרסת הבטא הפתוחה הוסיפה החברה גם תמיכה במעבדי אינטל ישנים, Core 2 Duo ו-Core 2 Quad, ולא רק במעבדי Core i, עבור רוב המשחקים הנתמכים על ידי GeForce Experience (לפי הרשימה 21 מבין 41 המשחקים). עבור חלק המשחקים גם יש תמיכה ברזולוציות גבוהות במיוחד, עד 2,560×1,440 פיקסלים.

GeForce Experience עדיין נמצא בבטא. את גרסה 1.0.1.0 שלו תוכלו להוריד מכאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.