זה לא לקח זמן רב מידי, ופחות משבוע לאחר ההכרזה של נוקיה על מכשיר ה-Nokia X החדש אשר מבוסס במקור על מערכת האנדרואיד, הוא נפרץ והפך למכשיר אנדרואיד מלא. כך המשתמש הבכיר Kashamalaga מ-XDA פרסם מדריך פשוט למדי כיצד לבצע רוט (Root) על המכשיר, התקנת חנות ה-PlayStore והמראה השלם עם הלאנצ’ר Now Launcher.

למעשה, כל התאמה שנוקיה החילה על המכשיר נעלמה כלא הייתה, והוא הצליח להפוך מכשיר זול במיוחד למכשיר אנדרואיד עובד ופעיל. כמובן שהוא מציין כי זה תהליך הדורש הבנה מתקדמת כדי לצלוח את התהליך בהצלחה, וכן שימוש בו גם מסיר את אחריות החברה.

כזכור, נוקיה הציגה את סדרת ה-Nokia X הכוללת שלושה מכשירים המיועדים לשוק הנמוך במחיר התחלתי של 89 יורו. כל השלושה אמנם רצים על מערכת האנדרואיד אך הם עברו התאמות רבות של ממשק המשתמש והם אינם בעלי גישה לחנות הרשמית של גוגל. במקום זאת נוקיה הקימה חנות ייעודית ולדבריה, 75 אחוזים מהאפליקציות האנדרואיד יכולות לעבור התאמה בסיסית ולפעול על המכשירים. עוד על המכשיר תוכלו לצפות בסקירת הוידאו הראשונית שלנו שביצענו בתערוכת MWC 2014 רק לפני מספר ימים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • עומרי

  איפה הוא קנה אותו?

 • אור

  וואו, זה היה מהיר.

 • פיזיקאי משועמם

  זה נוקיה, מי צריך אחריות? המכשיר הזה ישרוד גם אסון גרעיני

  • לך תבין את הראש שלהם.
   אנשים רוצים נוקיה עם מפרט חזק ועם חומרה איכותית כמו שרק נוקיה יודעת לעשות, ובלי שום "התאמה אישית". רק אנדרואיד נקי.
   מה עושה נוקיה? כמובן, מוכרת אנדרואיד עם מפרט מגוחך, עם "התאמה אישית" וממשק מוזר.
   למה נוקיה, למה?

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    כי הוא עולה 89 יורו!