מסכי הסמארטפונים השנה ללא ספק עלו כיתה: מסך 5 אינצ’ Full HD בצפיפות פיקסלים שעולה על מסך הרטינה של אפל הם לא דבר של מה בכך ובכל זאת תקוות המשתמשים לראות סמארטפונים עם מסך גמיש עוד השנה. לא מעט זמן מדברים על הטכנולוגיה בעולם וגם הוצגו לא פעם מספר אבי טיפוס שבין המתחרות הגדולות בתחום הם סמסונג ו-LG. היום האחרונה עושה צעד נוסף לכיוון ומציגה מסך מגע גמיש ובלתי שביר.

פורץ דרך
המסך החדש מגיע בגודל של 5 אינצ’ בפאנל מסוג OLED המיועד הן לסמארטפונים והן לטאבלטים. עוביו של המסך 1.00 מ”מ בלבד כך שניתן להטמיעו בקלות במגוון גדול של מכשירים. אחת הדאגות הרבות של צרכנים הוא מפני נפילה של מכשיר הסמארטפון, ולכן פרט לכך שהוא גמיש, הוא גם בלתי שביר, ומאפשר למשתמשים להסתובב עם המכשיר בלי חשש שמא יפול וישבר, במקרים בהם ה-Gorilla Glass לא יכולה תמיד לעזור.

מלבד המסך הגמיש, תחשוף היצרנית הקוריאנית בתערוכת Display Week 2013 שתיערך בשבוע הבא בקנדה גם מסך טלוויזיה קעורה בגודל 55 אינצ’ מסוג OLED האיכותי, אותה הטלוויזיה שהוצגה ב-CES וכן פאנל 23.8 Ultra HD ומסך 14 אינצ’ Quadruple HD (ברזולוציה 2,560X1,440) עבור מחשבים ניידים. בנוסף, תציג החברה גם מסכי 5 אינצ’ ו-7 אינצ’ HD המבוססים על הטכנולוגיה Oxide TFT, הדור הבא של מסכי ה-TFT המציע בהירות גבוהה יותר, עובי דק יותר לצד צריכת חשמל נמוכה.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • ט.ס

  לא שביר אבל מה לגביי שריטות..??

  • חורחה

   אפילו ברזל לא עמיד לשריטות.

 • dvir.l

  אבל אם המסך יהיה בתוך המכשיר והמכשיר ייפול המכשיר יישבר אבל המסך לא אז מה טוב בזה וגם אם תהיה אפשרות להוציא את המסך איפה יהיו הסוללה הרמקולים המיקרופון ועוד דברים כאלה???

 • היי

  אבל מה עוזר מסך גמיש כששאר החומרה לא גמישה??

  • המסך יהיה לא שביר

  • dudme

   עוזר לכך שהמסך יכול להיות מורחב בשליפה מגליל שבתוף הטלפון למשל. לא כל החומרה צריכה להיות גמישה, היצירתיות בשימוש בטכנולוגיה הקיימת היא מה שחשוב.

  • תשובה

   כי הם יכולים