חברת LG Electronics הודיעה שהיא תתחיל לקבל בדרום קוריאה הזמנות מראש לדגמי 55EA9800 של טלוויזיות בטכנולוגיית OLED עם מסך קעור בגודל 55 אינץ' (אלכסון בגודל 54.6 אינץ'); האספקה תחל בחודש הבא. יותר מ-1,400 חנויות של LG בדרום קוריאה יתחילו היום לקבל הזמנות מלקוחות של המוצר היוקרתי, במחיר של 15 מיליון במטבע הקוריאני (כ-13,500 דולר אמריקאי). ההכרזה מעמידה את LG כחברה הראשונה והיחידה בעולם המוכרת שני דגמי טלוויזיות בטכנולוגיית OLED – דגמי המסך השטוח, שהמשלוח שלהן ללקוחות קוריאניים התחיל בפברואר, וגם את דגמי המסך הקעור. עובדה זו נותנת לחברת LG יתרון משמעותי בשוק טכנולוגיית ה OLED הצפוי לגדול ל 7 מיליון יחידות ב – 2016, על-פי DisplaySearch.

"דגמי הטלוויזיות שלנו עם המסך הקעור בטכנולוגיית OLED הם לא רק הוכחה למנהיגות ללא תחרות של LG במסכים מהדור הבא, אלא גם עדות למחויבותה של LG להביא לשוק את טכנולוגיית הטלוויזיה הכי מרגשת אשר זמינה היום," מסר Havis Kwon, נשיא ומנכ"ל חברת הבידור הביתי של LG.

הדגם החדש – EA9800 – מאופיין על ידי עיצוב ארגונומי הראשון מסוגו בתעשייה של מסך קעור, המאפשר חוויית צפייה דמוית "IMAX" בבית. עם יותר מחמש שנים של מחקר מאחורי הפיתוח של הקיעור האופטימאלי, כל נקודות משטח המסך הן במרחק שווה מעיני הצופה, ומבטל את הבעיה של עיוות חזותי ואובדן פרטים בקצוות המסך.

קרא עוד:  מצלמת 48 מגה-פיקסל מגיעה גם לסדרת ה-K של LG

דגם הטלוויזיה של LG עם המסך הקעור בטכנולוגיית OLED, בעובי של 4.3 מ"מ (0.17 אינץ') ומשקל של 17 ק"ג בלבד, מייצר תמונות חיות ומציאותיות באופן מדהים, הודות לטכנולוגיה הקניינית WRGB . המערכת הייחודית של פיקסל-ארבעה-צבעים מאופיינת עם תת-פיקסל לבן, אשר עובד בשיתוף עם הכִּינוּן הקונבנציונלי של אדום-כחול-ירוק ליצירת פלט הצבע המושלם. זאת ועוד, זקק הצבע הבלעדי של LG מספק שיפור טונאלי גדול עוד יותר, וכתוצאה מכך מתקבלות תמונות שהן תוססות וטבעיות יותר מכל דבר שנראה בעבר.כמו בדגם המקורי של טלוויזיה בטכנולוגיית OLED במסך שטוח, הדגם עם המסך הקעור נותן גם יחס ניגודיות אינסופי לקבלת רמות אופטימאליות, ללא תלות בבהירות הסביבה או זווית הצפייה. שלושה גופי בדיקה והסמכה בינלאומיים (TÜV Rheinland, Intertek , VDE ) הכירו לאחרונה באיכות התמונה המעולה של טכנולוגיית LG לטלוויזיות OLED עם מסך קעור.

בנוסף, דגם הטלוויזיה של LG בטכנולוגיית OLED עם המסך הקעור כולל רמקולים מעוצבים בצורה של שכבה דקה ושקופה שמשתלבת עם העיצוב של המוצר ונטמעת בו, הנותן איכות גבוהה של קול בלי פגיעה בעיצוב היפה. דגם הטלוויזיה הנ"ל תפס את המקום המכובד הכי גבוה ("הנקודה האדומה: הטוב שבטובים") בתחרות העיצוב היוקרתי בתחילת השנה.

לוח זמנים ותמחור של טלוויזיות OLED עם מסך קעור בשווקים מחוץ לקוריאה יפורסם בחודשים הבאים.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.