לה-אקו (LeEco) הציגה בשנה האחרונה מספר מכשירים רבי עוצמה ומעוצבים היטב, ביניהם גם Le 2 Pro שזכה בנוסף לסיקור כאן באתר באופן ראשוני בעולם. כעת מתחילים להופיע דיווחים ראשונים אודות המכשיר הבא שלה שיקרא LeEco Pro 3 והוא בעל מפרט גבוה, והראשון של החברה עם שבב ה-Snapdragon 821 של קוואלקום (Qualcomm).

LeEco Pro 3 נחשף באפליקציית מבחני הביצועים AnTuTu שבה הוא זכה לתוצאה של 163,546 נקודות. לשם השוואה, בדוח החצי שנה של האפליקציה שפורסם בחודש יולי האחרון, OnePlus 3 זכה ל-140,288 נקודות בעוד ש-Galaxy S7 Edge זכה ל-134,599 נקודות.

המכשיר יגיע עם זיכרון עבודה בנפח 6 ג'יגה-בייט, וזיכרון אחסון בנפח 64 ג'יגה-בייט. ככל הנראה, ובהסתמכות על העבר של לה-אקו, סביר שלא יהיה קיים חריץ להרחבת הזיכרון.

עוד דווח על סוללה בהספק 5,000 מילי-אמפר/שעה שנדחסת באופן מרשים ל-7.7 מ"מ עובי, וכי מצלמתו האחורית תהיה בגודל 16 מגה-פיקסל שיכולה לצלם וידיאו באיכות 4K, בעוד שהקדמית תהיה בגודל 8 מגה פיקסל.

על פי ההשערות, לה-אקו צפויה להכריז באופן רשמי על ה-LeEco Pro 3 ב-21 לספטמבר והמחיר אינו צפוי לעלות על 300 דולר (כ-1,130 ש"ח).

שתף:
-פרסומת-
חייל משוחרר מאזור הצפון. מתעניין במגוון תחומי הטכנולוגיה, ונמצא פה במטרה לספק את הידיעות המעניינות ביותר בארץ ובעולם. בשלוש השנים האחרונות משתמש ב-Nexus 5 שלא ממהר להציג סימני תשישות, וממתין עד שיוכרז היורש הראוי.
 • Yossi Cohen

  כן המכשיר עצמו טוב אבל הרום שבתוכו זבל ואין למכשירים האלה קהילת פיתוח פורה במיוחד…

 • אנומימי

  חח איזה חרטה 5000 ב7.7 מילימטר
  ולידעת הצמיבור החבה מוכרת במיר כזה נמוך כי יש ברום שלה אפליקציות סיניות ששיכות לה ומשם היא משלימה את המחיר

 • ‫ברק יעקובי‬‎

  תתחילו להפנים שניתן לקבל המון טוב במחיר הוגן ביותר. לא חייבים לשלם 1000 דולר על סלולרי.

 • odme10

  300$???

 • Osher Abergel

  צר לי לאכזב אתכם ,אבל הזנפון 3 דלוקס הוא המכשיר הראשון עם snapdragon 821…

  • Leeco

   כן והוא מכשיר מעולה אבל פי 3 כמעט במחיר

 • ‫אביאסף פנש‬‎

  זה נשמע יותר מדי טוב