לה-אקו (LeEco) הציגה בשנה האחרונה מספר מכשירים רבי עוצמה ומעוצבים היטב, ביניהם גם Le 2 Pro שזכה בנוסף לסיקור כאן באתר באופן ראשוני בעולם. כעת מתחילים להופיע דיווחים ראשונים אודות המכשיר הבא שלה שיקרא LeEco Pro 3 והוא בעל מפרט גבוה, והראשון של החברה עם שבב ה-Snapdragon 821 של קוואלקום (Qualcomm).

LeEco Pro 3 נחשף באפליקציית מבחני הביצועים AnTuTu שבה הוא זכה לתוצאה של 163,546 נקודות. לשם השוואה, בדוח החצי שנה של האפליקציה שפורסם בחודש יולי האחרון, OnePlus 3 זכה ל-140,288 נקודות בעוד ש-Galaxy S7 Edge זכה ל-134,599 נקודות.

המכשיר יגיע עם זיכרון עבודה בנפח 6 ג'יגה-בייט, וזיכרון אחסון בנפח 64 ג'יגה-בייט. ככל הנראה, ובהסתמכות על העבר של לה-אקו, סביר שלא יהיה קיים חריץ להרחבת הזיכרון.

עוד דווח על סוללה בהספק 5,000 מילי-אמפר/שעה שנדחסת באופן מרשים ל-7.7 מ"מ עובי, וכי מצלמתו האחורית תהיה בגודל 16 מגה-פיקסל שיכולה לצלם וידיאו באיכות 4K, בעוד שהקדמית תהיה בגודל 8 מגה פיקסל.

על פי ההשערות, לה-אקו צפויה להכריז באופן רשמי על ה-LeEco Pro 3 ב-21 לספטמבר והמחיר אינו צפוי לעלות על 300 דולר (כ-1,130 ש"ח).

שתף:
-פרסומת-
חייל משוחרר, כותב על טכנולוגיה כבר מספר שנים ומתעניין בתחום עוד לפני כן. באופן כללי מעדיף את ממשק האנדרואיד. עם זאת, מוקיר כבוד רב גם לאפל עוד מימיה תחת ניהולו של סטיב ג'ובס.
 • Yossi Cohen

  כן המכשיר עצמו טוב אבל הרום שבתוכו זבל ואין למכשירים האלה קהילת פיתוח פורה במיוחד…

 • אנומימי

  חח איזה חרטה 5000 ב7.7 מילימטר
  ולידעת הצמיבור החבה מוכרת במיר כזה נמוך כי יש ברום שלה אפליקציות סיניות ששיכות לה ומשם היא משלימה את המחיר

 • ‫ברק יעקובי‬‎

  תתחילו להפנים שניתן לקבל המון טוב במחיר הוגן ביותר. לא חייבים לשלם 1000 דולר על סלולרי.

 • odme10

  300$???

 • Osher Abergel

  צר לי לאכזב אתכם ,אבל הזנפון 3 דלוקס הוא המכשיר הראשון עם snapdragon 821…

  • Leeco

   כן והוא מכשיר מעולה אבל פי 3 כמעט במחיר

 • ‫אביאסף פנש‬‎

  זה נשמע יותר מדי טוב