אפליקציית מבחני הביצועים AnTuTu מפרסמת את הדוח החצי שנתי שלה ומציגה את רשימת המכשירים המובילים ברחבי העולם במחצית הראשונה של 2016. החברה פרסמה את דירוג הביצועים לצד המכשירים הפופולריים בעולם.

בתחום הביצועים, עומד לא אחר מאשר OnePlus 3 שהצליח להשיג ניקוד של 140,288 נקודות. מיד אחריו אפשר למנות את Vivo Xplay 5 Elit ו-LeEco Max 2. למעשה, חמשת המכשירים הראשונים ברשימה הם דווקא סינים ורק במקום השישי נמצאת סמסונג (Samsung) עם Galaxy S7 Edge וניקוד של 134,599 נקודות בממוצע באפליקציה.

בתחום הפופולריות, לפחות לפי AnTuTu, בראש הרשימה ניצב ה-Galaxy Note 5, שיצא לשוק לפני כמעט שנה. לאחריו מדורגים הגלקסי S6 (מקום שני), גלקסי S6 אדג' (מקום שלישי), גלקסי S7 (מקום רביעי) וה-Redmi Note 3 (מקום חמישי).

מה שמעניין הוא שהרשימה משתנה בהתאם למדינות ספציפיות. כך למשל בסין, ה- Redmi Note 3 ניצב בראש ואחריו ה-S7, LeEco 2, Xiaomi 4C וה-Meizu Metal. בטייוואן המכשירים הפופולריים הם בכלל Asus ZenFone 2, Galaxy Note 4 ו-HTC One M8. בהונג קונג – Redmi Note 3, LG V10, Redmi Note 2.  בקוריאה נשארים נאמנים לסמסונג ו-LG עם ה-LG G3 Pro, LG V10 והגלקסי S6.

גם בארצות הברית המכשיר הפופולרי ביותר הוא ה-Note 5, ואחריו Note 4, Nexus 6P, Nexus 6 ו-Galaxy S6. באופן די מפתיע, ה-OnePlus 2 הצליח להתברג לחמשת הגדולים רק בגרמניה.

Galaxy Note 5 is most popular Android smartphone in the world says AnTuTu