אינטל (Intel) מתכננת להיכנס לשוק מזרימי-המדיה ולהתחרות כנגד הכרומקאסט ואחרים, כך חשף קירק סקאוגן (Kirk Skaugen), סגן נשיא בכיר ומנהל כללי בחטיבת ה-PC Client באינטל.

בחברה לא חשפו פרטים אודות המכשיר הקטן, אך לפי הערכות גודלו יהיה כגודל כונן USB קטן עם יציאת HDMI ויכולות של מיני-מחשב עם אחד משבבי ה-Atom האחרונים של החברה. המזרימדיה יספק את שלל היכולות שאפשר לצפות כמו הזרמת וידאו ומוזיקה ישירות משירותי ענן או מהרשת הביתית, קישור למחשב מרוחק ואולי אף הורדת יישומים והרחבות שונות.

אינטל תיכנס לשוק המוצף במתחרים ובראשם גוגל עם הכרומקאסט הנמכר ב-35 דולרים בלבד. גם מוזילה נכנסה לעניין עם MatchStick שבשבילו פתחה קמפיין באתר מימון ההמונים Kickstarter וגם מיקרוסופט (Microsoft) כבר השיקה דונגל שכזה משלה. אלו יצטרפו ל-Fire TV של אמזון, ה-Apple TV ועוד רבים אחרים.

האם אינטל תצליח להביא משהו שונה לשוק? נאלץ להמתין ולראות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.