אם בגזרת המכשירים המוזלים היה ל-HTC עד כה את ה-Wildfire 2 וה-Desire C, מכריזה החברה הטיוואנית על מתחרה נוסף לקטגוריה: Desire U. בר לא מדובר במעבד דל או במסך קטן, אלא בשדרוג בהשוואה לדורות הקודמים וכאן אנו מקבלים יכולות הדומים לאלה של הגלקסי אס הראשון או ה-Nexus One המקורי.

כך מגיע ה-Desire U עם מסך מגע בגודל 4 אינצ’, ברזולוציה – ניחשתם נכון, של 800×480, לא איכותי למכשירי הקצה אך שדרוג משמעותי מה-320×480 של הדורות הקודמים. גם הביצועים מעט השתדרגו ועלינו למעבד בתדר 1Ghz יחד עם זיכרון 512 מגה ראם ו-4 ג’יגה זיכרון לאחסון פנימי. לצד כל אלו גם נמצא מצלמה 5 מגה פיקסל, תקשורת WiFi, Bluetooth ו-GPS, ואף סוללה בעלת הספק 1,650 מיל-אמפר. המכשיר שוקל כ-119 גרם ועוביו 9.3 מ”מ בלבד, ומגיע בעיצוב קלאסי של HTC עם מקשי מגע בתחתית. גם כאן נמצא את טכנולוגיית האודיו המשובחת של Beats Audio אם כי לא נצפה שנקבל בערכה אוזניות מעבר לממוצע.

בחברה בחרו לתמחר את המכשיר במחיר של 7,990 דולר טיוואני שהם מעט יותר מ-1,000 שקלים חדשים ולעת עתה הוא מגיע להשקה בחנויות המזרח יחד עם גרסת האנדרואיד ICS.

בינתיים אנחנו ממתינים בקוצר רוח למכשיר המודלף M7, הלא ראשון ובטח לא אחרון עם מסך full HD למערב שנצפה בשבוע שעבר בתמונה מלאה וצפוי להביא מפרט חזק במיוחד הכולל מעבד מרובע ליבות, מצלמה 12 מגה פיקסל וממשק הסנס 5.0 אשר צפוי לראות אור בחודש הבא בתערוכת הסלולר בברצלונה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.