מזה זמן אנו שומעים את השם “M7” באוויר, לכאורה מכשיר הדגל הבא של HTC אשר צפוי לראות אור בתערוכת MWC בברצלונה. עד כה שמענו את השם ואת המפרט אבל כיצד הוא ייראה? עכשיו כבר לא צריך לדמיין. האתר Pocketnow מביא תמונה ראשונה (ולא, התמונה שדלפה בשבוע שעבר רחוקה מהמציאות) של מכשיר ה-HTC M7 ומאשר כי מדובר בדבר האמיתי, אם כי זו אינה התמונה המקורית של HTC אלא פרי יצירה עצמאית. לפי הדיווח, אנשים מסוימים אשר היה להם גישה למכשיר ה-M7 הנמצא בפיתוח, אישרו כי התמונה דומה מאוד למכשיר בעיקר בחלקו הקדמי. את חלקו האחורי האתר “שירבט” בעצמו כך שמדובר בהמחשה בלבד.

באם העיצוב הקדמי אכן מקורי, אז מדובר בפעם הראשונה בה HTC משנה את מיקום כפתור הבית לצד ימין, דבר שיבלבל לא מעט ממשתמשי האנדרואיד. פרט לכך נראה כי הוא מעט מזכיר את מכשיר ה-Windows Phone 8X.

מפרט המכשיר כפי שדלף בעבר יכלול מסך בגודל 4.7-אינצ' בעל רזולוציה של 1080P, מעבד מרובע ליבה 1.7Ghz, זיכרון 2GB RAM וזיכרון פנימי בנפח 32GB ללא אפשרות להרחבת זיכרון. המכשיר מריץ את אנדרואיד בגרסה 4.1.2 אשר כוללת גרסה חדשה של מעטפת המותאמת אישית של החברה, שתקרא Sense 5.0 ומציגה מתיחת פנים שמקנה מראה פשוט ונקי יותר.

עדכון: תמונה נוספת הגיע לרשת, הפעם בצילום מקורי הזהה לתמונה הזו שלמעלה וגם צילום אחורי. כעת אנחנו נחשפים לראשונה גם לממשק ה-Sense 5.0 בו ניתן לנו הצצה לתחזית מזג האוויר והקיצורים המהירים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.