ל-HTC יש כבר מספר מכשירים לשוק התקציבי שידעו הצלחה לא רעה כמו ה-Wildfire וגרסתו השנייה, כעת מכריזה החברה על מכשיר בסיסי אך מהדור החדש העונה לשם Desire C. כן, הוא מחזיר את השם ה-Desire לשולחן וזונח את סדרת One היוקרתית אך המפרט, מכובד ומשודרג ביחס לדור הקודם.

מכשיר ה-Desire C מגיע עם מסך מגע מוגדל ביחס לדור הקודם – 3.5 אינצ’ ברזולוציה של HVGA 320×480, ורץ על מעבד 600MHz מבית Qualcomm יחד עם 512MB זיכרון. גם המצלמה השתדרגה ל-5 מגה פיקסל, ומערכת ההפעלה כבר בגרסת ה-ICS עם ממשק ה-Sense האחרון. מפתיע למצוא במכשיר גם קישורית NFC שלדברי HTC היא תשמש “לשמור על הקצב עם שירותים ניידים חדשים כפי שהם זמינים", וכי המשתמשים "יוכלו לבצע תשלומים או לגשת למידע ולקבל הצעות". יחד עם זאת ישנו נפח של 25GB לאחסון ברשת Dropbox, זיכרון פנימי של 4GB (אין מילה על microSD) סוללה 1,230mAh וגם לוגו של Beats Audio שוכן לו מאחור המסמל כי הוא יגיע עם האפליקציה של חברת אביזרי המוזיקה האיכותית.

Desire C יושק באנגליה שם יקבל תג מחיר של £169.99 שהם קצת יותר מ-1,000 שקל בנוסף להתחייבות לחבילת שירות.

וידאו: Desire C במבט ראשון

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.