בלקברי (Blackberry) אישרה היום כי היא תשיק לראשונה מכשיר מבוסס אנדרואיד, ה-BlackBerry Priv שיגיע כבר במהלך השנה הקרובה.

המכשיר שכבר דלף לרשת תחת שם הקוד Venice ושמועות לגביו הושמעו מספר פעמים, הוא מעין שילוב של יכולות המוכרות של בלקברי עם מקלדת נשלפת ויישומי האבטחה ותקשורת של החברה לצד הגמישות של מערכת האנדרואיד: "Prive משלב את הטוב בכל העולמות – אבטחה ופרודוקטיביות של בלקברי עם המערכת האקולוגית על גבי פלטפורמת האנדרואיד," מר מנכ"ל החברה, ג'ון חן (John Chen) ומבטיח כי המכשיר מספק את כל הדרוש ללקוחות הארגוניים (Enterprise).

בלקברי למעשה רק הכריזה על הגעתו של המכשיר, אבל לא חשפה את הפרטים המלאים או כמה הוא יעלה. הדיווחים השונים אומרים כי מדובר במכשיר חזק למדי עם חומרה מעודכנת. כך המסך בגודל 5.4 אינץ' ברזולוציית QHD, מבוסס על שבב Snapdragon 808 או 810, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט ומצלמה בגבו של 18 מגה פיקסל. המקלדת זהה לדגמים הקודמים של בלקברי ונשלפת בהחלקה החוצה.

בלקברי צפויה למסור פרטים נוספים בזמן הקרוב.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Yossi Cohen

  אפשרות ההחלקה על המקלדת פשוט אדירה!

 • מאיר

  מכשירים מעולים ואמינים מאוד.
  בהחלט מעוניין לרכוש אותו.
  שנתיים גרתי בני יורק והיה לי בלקברי מטעם העבודה.
  מכשיר מצויין ואמין, מאוד אהוב בארה"ב.

 • disqus_ys

  נחמד . אבל ההיצע הגדול של הטלפונים מבלבל מאוד.

 • iphone1000

  עושים החלטה טובה

  • harelp

   מה רמת האבטחה שלהם ?

   • iphone1000

    לפי מה שאומרים תיהיה רמת האבטחה שיש ב BBOS