נוביה (Nubia) הכריזה על Red Magic 3S, שדרוג קטן למכשיר הגיימינג שלה, ה-Red Magic 3 שהושק לאחרונה בישראל. הדגם החדש מגיע עם שבב Snapdragon 855 Plus כך שהביצועים, שמהווים חלק חשוב במכשיר גיימינג, ישתפרו. לשבב המרכזי מצטרף גם מעבד גראפי מסוג AdrenoTM 640 GPU ומערכת קירור משופרת שכוללת מאוורר פנימי אקטיבי ומערכת צינורות עם נוזל קירור, ממש כמו במחשבי גיימינג.

מעבר לשבב המרכזי, Red Magic 3S מגיע עם אותה תצוגה מסוג AMOLED בגודל 6.65 אינץ' בקצב רענון של 90 הרץ, אותם נפחי אחסון עד 256 ג'יגה-בייט ועד 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה. הוא מגיע עם אנדרואיד הנקייה מתוספות, אם כי טרם נמסר באיזו גרסה.

Image result for red magic 3s

המצלמה הקדמית של Red Magic 3S מבוססת על חיישן באבחנה של 16 מגה-פיקסל, ואילו המצלמה האחורית מצוידת בחיישן 48 מגה-פיקסל של סוני (Sony). הסוללה היא בנפח 5,000 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה מהירה באמצעות מטען ייעודי.

כחלק ממערך המשחק מצויד הטלפון גם בשני כפתורים בצידי המכשיר שמשמשים לספק שליטה למי שלא רוצה להסתפק רק במסך המגע. את המגע הסופי מעניקים רמקולים כפולים עם תמיכה ב-DTS:X וצליל היקפי ברמה של 7.1. יש גם מצב Game Space 2.0 עבור מצב משחקים עם אפשרות לקבוע שלא יהיו הפרעות של התראות במהלך משחק, עם יכולת לעקוב אחר סטטיסטיקות משחק בזמן אמת ועוד.

Red Magic 3S יושק בהמשך החודש בסין במחיר הדומה לדגם הנוכחי, סביב ה-500 עד 600 דולרים.