ימים ספורים אחרי שנוביה (Nubia) סיפרה שהיא עומדת לעדכן את טלפון המשחקים שלה Red Magic 3 במערכת על שבב החדשה של קוואלקום, הלו היא +Snapdragon 855, הודיעה באג שהמכשיר המקורי כבר בארץ. היבואנית הרשמית של המותג מציעה את טלפון המשחקים ב-2,279 שקלים והוא כבר זמין במכירה מוקדמת, ויגיע לחנויות בפועל בשבוע הבא, ב-28 ביולי.

נוביה השיקה את Red Magic 3 לפני כחודשיים, וכמו רוב טלפוני המשחקים המודרניים, הוא מבוסס כאמור על Snapdragon 855 ומציע מסך AMOLED ברזולוציית +FHD ובקצב רענון יחסית גבוה של 90 הרץ. המסך עצמו בגודל של 6.65 אינץ'. בישראל הוא יימכר בגרסת ה-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

הדבר הבולט בטלפון נמצא מאחור והוא מערכת הקירור שמשלבת שימוש בנוזלים עם מאוורר טורבו פנימי מהיר במיוחד, ולפי החברה מדובר במערכת הטובה בשוק בהיבט הזה. מעבר לכך, וכצפוי, Red Magic 3 מגיע עם ממשק Game Space 2.0 עבור מצב משחקים עם אפשרות לקבוע שלא יהיו הפרעות של התראות במהלך משחק, עם יכולת לעקוב אחר סטטיסטיקות משחק בזמן אמת ועוד.

כחלק ממערך המשחק מצויד הטלפון גם בשני כפתורים בצידי המכשיר שמשמשים לספק שליטה למי שלא רוצה להסתפק רק במסך המגע. את המגע הסופי מעניקים רמקולים כפולים עם תמיכה ב-DTS:X וצליל היקפי ברמה של 7.1.

המצלמה הקדמית של Red Magic 3 מבוססת על חיישן באבחנה של 16 מגה-פיקסל, ואילו המצלמה האחורית מצוידת בחיישן 48 מגה-פיקסל של סוני (Sony). הסוללה היא בנפח 5,000 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה מהירה באמצעות מטען ייעודי.

קרא עוד:  וואן פלוס הציגה מכשיר קונספט עם מצלמה נעלמת, וזהו בעצם