מי שנחשבת לאחת מקבוצות הפצת התוכן הגדולות בביטורנט (BitTorrent) והטילה איימה על אולפני הסרטים – הפסיקה את פעילותה. חברי YIFY או YTS בשמה החדש, החליטו להפסיק את עבודתם, זאת מזה כשבוע שהאתר שלהם אינו זמין ולא בוצעה כל הפצה של סרט חדש בזמן זה.

הקבוצה לא הוציאה כל הודעה מדוע היא הפסיקה את פעילותה והערכות הן כי האתר היה נתון למתקפת מניעת שירות (DDoS), אך באתר TorrentFreak הצליחו לאשר עם מקור פנימי כי אכן הפעילות הופסקה באופן רשמי ואין כל כוונה להמשיך ולשחרר תוכן חדש.

YTS נחשבה למובילה והאיכותית מבין קבוצות ההפצה הפיראטיות ברשת ומאז שהוקמה ב-2010 היא הפיצה כ-6,000 כותרים ובראשם סרטים ורבי מכר פופולריים שגם שירתו רבות את קהילת Popcorn Time. בתחילה, הקבוצה הפיצה תכנים תחת מותג YIFY, תכנים אשר בלטו במיוחד בשם הקובץ ותמיד נחשבו לסרט באיכות גבוהה. לאחר מכן הקבוצה שינתה את שמה ל-YTS ופתחה אתר שהפך למקום מפגש של חובבי ההורדות בביטורנט.

כמובן שהפסקת הפעילות של YTS אינה אומרת כי הפיראטיות ברשת תסתיים בקרוב, אך זה בהחלט אחד השינויים, מיני רבים, המשפיעים על סצנת ההורדות בשנים האחרונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.