האם הסוללה שלכם בגלקסי אס 4 (Samsung Galaxy S4) לא מספיקה לכם? Xtorm מציעה כיסוי מגן עם סוללה מורחבת בנפח mAh3000 הנטענת סלולרית באמצעות השמש תמורת 49 יורו (כ- 239 ₪). ה- Xtorm power pack אמנם תוספת לא קטנה למשקל (109 גרם) ולעובי (1.8 סנטימטר) למכשירכם, אך תשמחו לדעת שאפשר להטעין את הכיסוי-סוללה ללא המכשיר באמצעות מטען סטנדרטי או באמצעות השמש ולחברו בחזרה ברגעים הקריטיים.

כידוע, ל-Galaxy S4 סוללה בהספק של 2,600mAh, כך שהמטען הסולארי החדש מספק לה יותר מפי 2 זמן סוללה כאשר הוא טעון באופן מלא. לא חייבים לחבר את המטען כל הזמן, וניתן לשלוף אותו ולהניחו להיטען בשמש או בחיבור למטען בזמן שאין בו צורך. במדינה שטופת השמש שלנו מטען שכזה יכול לבוא כאביזר שימושי במיוחד לא רק בזמן חירום. אמנם הסוללה של הגלקסי ניתנת לשליפה והחלפה, אך יחד עם זאת תמיד נחמד שיש אפשרות לסוללה מורחבת וגם הנטענת באנרגיה סולארית.

AM503---Power-Pack-for-Samsung-S4---001---preview_

ניתן כבר להזמין את המוצר מהחנות A-solar תמורת מחיר של 49 יורו בתוספת תשלום עבור משלוח של 9 המגיעים יחד לכ- 282 ₪, כולל משלוח לישראל. בשוק קיים גם פתרונות חלופיים זולים יותר כמו סוללות ניידות (Power Bank) שונות, אך היינו ממליצים לבדוק אותם היטב לפני הרכישה שכן סוללות לא איכותיות יכולות לגרום להרס המכשיר.