תופעת התחממות המכשירים הסלולריים הפכה כבר לתופעה נפוצה, אך כאשר התחממות זו מובילה לשריפה אשר פוגעת במכשיר ועלולה לפגוע במשתמש, זו כבר דאגה רצינית. בתקופה האחרונה שמענו רבות על מכשירים שהתפוצצו בכיסם של המשתמשים, כאשר המקרה האחרון התרחש לפני מספר ימים בו Galaxy S3 התפוצץ בכיסה של בעלת המכשיר וגרם לפגיעה ברגלה.

כעת התופעה ממשיכה והפעם עם מכשיר הדגל החדש של סמסונג, ה-Galaxy S4. על פי הדיווח של SamMobile, שרה שאראב, תושבת אבו-דאבי ובעלים של מכשיר הדגל החדש, הכניסה את המכשיר לטעינה במהלך הלילה וכשהתעוררה, הופתעה לגלות שמכשיר הגלקסי שלה, אשר נקנה בסך הכל חודש לפני התקרית הקשה, עולה באש במרכז הבית. למזלה, לא נגרם נזק לה ולרכושה. שרה שלחה מייל לסמסונג ובו כתבה בפירוט על התאונה, ושלחה גם עותק ל-"Emirates 24|7", אתר חדשות העוסק בחדשות במזרח התיכון ובמדינות ערב. "אני לא יכולה לתאר בפניכם את תחושת התסכול הקיצונית, האכזבה והפחד הקיצוני שהיה לי כשראיתי את הגלקסי S4 החדש שלי נשרף. לצערי, חודש אחרי שקניתי את המכשיר, מצאתי אותו שרוף בביתי באמצע הלילה." מספרת שרה במכתבה לסמסונג. "התעוררתי באמצע הלילה על מנת לטפל בתינוק שלי, זה היה בערך ב-2 בלילה. זה קרה לאחר שהמכשיר הוטען בערך 3 שעות." סיפרה שרה לצוות Emirates 24|7, וצירפה גם מספר תמונות של הסמארטפון השרוף, בהם ניתן לראות כי חריץ ההטענה של המכשיר נפגם לגמרי, וגם המטען נשרף ונקרע.

קרא עוד:  דיווח: וואן פלוס עשויה להשיק טלפון מוזל בשם OnePlus 8 Lite

בתגובה למכתבה של שרה סמסונג ערכו בדיקות יסודיות על המכשיר, אשר תכליתן הייתה לבדוק מהו מקור הדליקה. בעבר כבר שמענו על תלונות דומות כמו לדוגמה במקרה שהתרחש בשנה שעברה ובו משתמש טען שהגלקסי 3 שלו התלקח באופן ספונטני, אך לאחר בדיקת מעבדה התברר כי אותו משתמש שם את מכשיר הגלקסי שלו במיקרוגל.

בסופו של דבר, סמסונג הסכימו להחליף את מכשירה של שרה במכשיר חדש, וכעת נותר רק לחכות לתוצאות המעבדה של סמסונג, שאולי יתנו פתרון למקור הבעיה.