שאומי (Xiaomi) אולי סיימה את 2018 עם מעט אכזבה בגלל רבעון רביעי שלא סיפק את העלייה המבוקשת, אבל היא פותחת את 2019 בעוד הסתערות, כך נראה. הפעם היא אישרה שהיא מתכוונת להגיע לשוק עם עוד טלפון משחקים בסדרת ה-Black Shark.

למרות ששוק הטלפונים המיועדים לשוק המשחקים הספיק לראות כבר כמה וכמה מכשירים, הוא עדיין נותר די נישתי. במרחב מצומצם יחסית זה שאומי דוחפת קדימה, כשהמכשיר החדש יהיה כבר השלישי שלה: אחרי ה-Black Shark המקורי, שעוד טרם מלאה לו שנה, היא השיקה כזכור גם גרסה מתקדמת קצת יותר בשם Helo, מהטלפונים הראשונים עם 10 גיגה-בייט זיכרון עבודה.

מי שאישר שיש מכשיר שלישי בסדרה שכבר בפיתוח הוא מנהל המוצר וואנג טנג. הוא סיפר בפוסט ב-Weibo כי המכשיר כבר נמצא בשלב של אב טיפוס מתקדם, ושהוא יהיה "מהיר מדי". בנוסף שאומי פנתה אל הציבור בבקשה לשלוח לה רעיונות והצעות לגבי מה שהם רוצים לראות במכשיר.

פרטים נוספים מעבר לכך לא סופקו, אבל אפשר לשער שהמערכת על שבב, כמו ברוב טלפוני המשחקים, תהיה הטובה ביותר שיש כיום לקוואלקום (Qualcomm) להציע, או בקצרה Snapdragon 855. כמו כן אפשר בהחלט לצפות לכל הפחות ל-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה, וזאת לאור המפרט של ה-Helo.