המילטון, נציגת שאומי בישראל, השיקה את טלפון המשחקים של שאומי (Xiaomi), ה-Black Shark. המכשיר מציע מפרט חזק לצד כמה יכולות מסקרנות המיועדות בעיקר עבור קהל השחקנים.

כזכור, המכשיר שהוצג בחודש אפריל האחרון מציע יכולות חומרה חזקות במיוחד. כך , Black Shark מגיע עם מסך בגודל 5.9 אינץ' ביחס היבט 18:9 ברזולוציה 2160×1080 פיקסלים, המבטיח להציג צבעים עשירים וללא מריחות בזכות שילוב של שבב מבית Pixelworks בתוכו. הוא מגיע עם מערכת העל שבב Snapdragon 845 לצד 6 או 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה וסוללת 4,000 מיליאמפר וכן מערכת האנדרואיד בגרסה 8.1.

מעבר לחומרה, Xiaomi Black Shark מעוצב באופן שיהיה נוח לאחיזה לרוחב וכי גבו משלב סיליקון מחוספס ומונע זיעה, זאת כשבזמן המשחק הוא לא יחליק בזמן המשחק. בתוכו מערכת קירור נוזלית לפיזור חום מיטבי וכן רמקולים סטריאופוניים איכותיים. כאביזר משלים ישנו בקר משחק המשלב מספר כפתורים פיזיים וכפתור תנועה אנלוגי, המתלבש בחלקו התחתון של המכשיר.

בתחום הצילום מצויד Black Sharkבמערך צילום עם מצלמה אחורית כפולה של 20 ו-12 מגה-פיקסל בעלות מפתח צמצם f/1.75 לצד מיקוד אוטומטי PDAF, מבזק LED כפול, מצב HDR, מצב דיוקן וצילום פנורמי. מצלמת הסלפי הקדמית של Black Shark מצוידת בחיישן של 20 מגה-פיקסל  עם מפתח צמצם f/2.2 ומצב ייפוי חכם בזמן אמת.

מחירו של Black Shark בישראל הוא 2,899 שקלים לדגם עם זיכרון 8 / 128 גיגה-בייט וזמין במכירה מוקדמת באתרי הסחר השונים. מחירו מעבר לים הוא כ-550 דולרים.

קרא עוד:  הסוללה הניידת Xiaomi Mi Power Bank 2C בקיבולת 20,000mAh בירידת מחיר