רייזר (Razer) מאחוריך. טלפון המשחקים הייעודי Razer Phone כנראה לא יישאר לבד זמן רב. לפי דיווחים שאומי (Xiaomi) החליטה גם היא להיכנס לתחום המסוים הזה עם מכשיר בשם Black Shark. הרבה מדי עדיין לא ידוע על המכשיר הזה, ולפי התמונה באתר רק אפשר לדעת שלמכשיר יהיו רמקולים סטריאופונים, אבל במקביל הופיעה באתר של אפליקציית המבחנים Antutu בדיקה שמעבר לתוצאה גם חושפת את הקרביים של מה שאמור להיות הטלפון החדש.

לפי המפרט שמוצג באתר Black Shark יגיע עם מעבד Snapdragon 845, וזה צפוי למדי, שמלווה בשבב הגרפי Adreno 630. מה שמפתיע קצת שהוא ילווה בלא פחות מ-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה, אבל לצד זה 'רק' 32 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה – מה שכנראה אומר שאפשר יהיה לצפות גם לגרסאות של 64 גיגה-בייט ויותר. גודל המסך לא ברור, אבל הוא יציע רזולוציה של +FHD ביחס היבט של 18:9. מערכת הפעלה תהיה אנדרואיד 8.0 היישר מהקופסה.

מה שהכי מעניין הוא התוצאה – 270,680 נקודות והסיבה היא שהיא קצת יותר גבוהה מהתוצאות, לכאורה, שהשיג במבדקים של Antutu מכשיר הדגל החדש עליו תכריז סמסונג (Samsung) ב-MWC 2018, ה-+Galaxy S9 שהשיג 265,267 נקודות.

כך או כך, אין ספק ששאומי מתכוונת להישאר מעניינת גם ב-2018.

עדכון: Black Shark הוכרז רשמית