משפחת מכשירי ה-Mi CC9 של שאוי (Xiaomi) עומדת להתרחב בטלפון אחד נוסף לפחות, וזהו Mi CC9 Pro שלחות בהיבט של הצילום נראה מרשים מאוד, במיוחד עבור משפחה שמיועדת בסופו לשוק הביניים.

טיזר שהעלתה החברה לדף הרשמי שלה ברשת החברתית הסינית Weibo מציג את החלק האחורי של הטלפון וגם מספר שהוא יוצג בפועל ב-5 בנובמבר.

כפי שאפשר לראות מדובר מבערך צילום שמורכב מחמש מצלמות המסודרות בצורה אנכית לצד שני מבזקים, ואי אפשר לטעות בכיתובים: העדשה הראשית תהיה מצוידת בחיישן 108 מגה-פיקסל וכן יציע המכשיר זום אופטי ברמה של 5x – וזה מרשים בכל קנה מידה. רק נשאלת שאלה אחת: מה התפקיד של העדשה החמישית?

מעבר לכך אין פרטים נוספים על המכשיר אבל ניתן להעריך שכמו שני המכשירים הקודמים במשפחה הוא יגיע עם מסך AMOLED ברזולוציית +FHD ועם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. לגבי כל השאר נותר בערך שבוע לגלות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.