כבר לא צריך לחפש מבצעים באתרי המכירות הסינים, כי הדור השני של השואב הושק Roborock בישראל: Roborock 2 S50 נמכר במחיר של 1,699 שקלים.

כזכור, Robot Roborock 2 מזכיר מאוד את קודמו וגם הוא מיוצר על ידי חברת Roborock שפועלת על האקוסיסטם של שאומי (Xiaomi). צורתו עגולה ומצויד במערכת מונחה לייזר (LDS) בטכנולוגיית הניווט SLAM. זה בעיקר אומר כי הרובוט מסוגל למפות את כל הבית תוך כדי תנועה והוא יודע במדויק אם פספס נקודה.

השינוי העיקרי ב-Roborock 2 הוא בתוספת של מיכל מים אשר יאפשר לשואב לשטוף במקביל לשאיבה. בניגוד למוצרים אחרים המשלבים יכולות שטיפה, הפתרון של Roborock משלב בין השניים ומאפשר שתי פעולות בו זמנית. בשל כך מלבד מיכל איסוף האבק המקורי נוסף מיכל מים אותו ממלאים במים בנפרד ללא צורך בשימוש של חומרי ניקוי. פעולת השטיפה, או ליתר דיוק ניגוב הרצפה במטלית לחה, מספיקה לעבודה של כ-45 עד 60 דקות הפעלה, שזה שווה ערך לכ-50 מטר-מרובע.

עוד מציע הדור השני גם עוצמת שאיבה חזקה יותר. 2000Pa לעומת 1800Pa בדור הקודם. הוא גם מסוגל לעלות על מכשולים בגובה של 2 ס"מ וכן ניתן לתפעלו בפקודות קוליות, זאת בנוסף לאפשרויות הניהול הרבות דרך אפליקציית Mi Home. הסוללה המובנית בעלת הספק של 5200 מילי-אמפר/שעה מספקת עד שעתיים וחצי של עבודת שאיבה.

מחירו של השואב הרובוטי בדור השני בישראל זהה כיום למחירו מעבר לים, כך באתר GearBest הוא נמכר ב-450 דולרים, שהם כ-1,650 שקלים. כך המחיר הנמכר בישראל הכולל אחריות לשנה כדאי בהחלט, במיוחד אם משווים את יכולותיו לשואב המתקדם של iRobot הנמכר במחיר כפול.

קרא עוד:  מיקרוסופט מקימה שרתי ענן של Azure בישראל

מה חשבנו על Roborock 2 S50? בביקורת המלאה ובוידאו כאן בהמשך.

גילוי נאות