שאומי (Xiaomi), שלה כבר שני מוצרים בתחום השואבים החכמים, השיקה לאחרונה את S50 Mi Robot 2, אשר מוצע כעת למכירה במחיר נמוך יותר בהשוואה לבעבר.

מבחינה חיצונית, Mi Robot Vacuum 2 החדש מזכיר מאוד את קודמו וגם הוא מיוצר על ידי חברת Roborock שעובדת בשיתוף פעולה עם שאומי. צורתו עגולה ומצויד במערכת מונחה לייזר (LDS) בטכנולוגיית הניווט SLAM. זה בעיקר אומר כי הרובוט מסוגל למפות את כל הבית תוך כדי תנועה והוא יודע במדויק אם פספס נקודה.

השינוי העיקרי ב-Mi Robot Vacuum 2 הוא בתוספת של מיכל מים אשר יאפשר לשואב לשטוף במקביל לשאיבה. בניגוד למוצרים אחרים המשלבים יכולות שטיפה, הפתרון של שאומי משלב בין השניים ומאפשר שתי פעולות בו זמנית. בשל כך מלבד מיכל איסוף האבק המקורי נוסף מיכל מים אותו ממלאים במים בנפרד ללא צורך בשימוש של חומרי ניקוי. פעולת השטיפה, או ליתר דיוק ניגוב הרצפה במטלית לחה, מספיקה לעבודה של כ-45 עד 60 דקות הפעלה, שזה שווה ערך לכ-50 מטר-מרובע.

מחירו של Mi Robot 2 הוא 440 דולרים, זאת בשימוש קוד קופון GB100-$20off-

עוד מבצעים באתר GearBest המעניקים הנחות של 20 דולרים על כל 100 דולרים בשווי המוצר. כך לדוגמה Mi Mix 2 יוצע בסביבות 550 דולרים, מחשב נייד Chuwi LapBook ב-320 דולרים, מכונת קפה של שאומי בפחות ממאה דולרים ועוד.

קרא עוד:  אינסטגרם רוצה לדעת את הגיל שלכם כדי לסנן תוכן פוגעני

את כל המבצעים אפשר למצוא בעמוד הזה. אל תשכחו להשתמש בקוד הקופון.

גילוי נאות: נכתב בשיתוף GearBest

-פרסומת-
מדור דילים ברשת מחפש אחר מוצרים חדשים ואטרקטיביים ברשת, בשיתוף מיטב אתרי הקניות בארץ ובעולם. אנו בוחנים, משווים ובודקים כדי להביא לכם את הדיל הטוב ביותר, אולם מומלץ לבחון ולבדוק לפני הרכישה וכן את עלויות המיסים, אם יחולו. גילוי נאות