פוקופון F1

לא סתם המילה "מגרעת" מכילה בתוכה את המילה "רע", וגם נשמעת במו הלחם של "גרוע" ו"מיגרנה". טלפונים עם מגרעת בראש המסך הם אולי צו האופנה, אבל רק עד שיימצא הפיתרון הטכנולוגי הנכון שיאפשר להיפטר מהן. שיאומי (Xiaomi) כנראה מאמינה שהפיתרון הזה הוא מצלמות קופצות – אחרת קשה להסביר את סדרת הפרסומות החדשה שלה ל-Mi 9T, שאותו השיקה החודש כגרסה הבינלאומית ל-Redmi K20 שהושק בחודש שעבר.

כזכור, Mi 9T הוא הראשון של החברה המגיע עם מסך מלא מקצה לקצה ומצלמה קדמית הנשלפת מגוף המכשיר בעת הפעלת צילום. עתה, תחת הסיסמה "תצוגת מסך מלא, בלי הסחות דעת", לועגת היצרנית הסינית למכשירים עם מגרעות על ידי הצגת מגרעות הגורמות להסחת דעת של בעלי מקצוע שונים.

כך זה נראה אצל הספר:

וכך אצל רופאת השיניים:

ולמקרה שהקטע טרם מוצה, יש גם סרטון אצל המאפר:

למרות שמדובר בסך הכל בקמפיין פרסום למכשיר חדש, קשה שלא להרים גבה נוכח העובדה שרבים מהמכשירים שנגדם הוא יוצא שייכים לאותה יצרנית, שעדיין מוכרת מהם מיליונים ברחבי העולם מדי חודש: רק מתחילת השנה הכריזה שיאומי על לא פחות מ-7 דגמים שונים של מכשירים בעלי מגרעות (Redmi Note 7 בינואר, Mi 9, Mi 9 SE ו-Redmi Note 7 Pro בפברואר, Redmi 7 במרץ, Redmi Y3 באפריל ו-Redmi Note 7S במאי) – קצב של יותר מדגם חדש בכל חודש

קרא עוד:  המילטון הוסיפה את Redmi Note 8 לרשימת שאומי בישראל

כל זאת בנוסף ל-9 דגמים כאלה שהושקו בשנה שעברה (Mi 8, Mi 8 SE ו-Mi 8 Explorer במאי, Redmi 6 Pro ו-Mi A2 Lite, שהם למעשה אותו מכשיר עם שתי גרסאות אנדרואיד שונות, ביוני/יולי, Pocophone F1 באוגוסט, Mi 8 Lite, Mi 8 Pro ו-Redmi Note 6 Pro בספטמבר ו-Mi Play בדצמבר).