הסמארטפון שלכם פגש את הרצפה ונשבר? מגן המסך לא שמר מפני שריטות? זכוכית הנייד נסדקה? ספרו לנו ואולי תוכלו לזכות במגן מסך וכיסוי למכשיר במתנה. TGspot בשיתוף חברת ראפסול מחלקים לכם פרסים, וכל שתצטרכו לעשות הוא לענות לנו כאן באתר על שאלה – ונכנסתם לתחרות. הפרס הוא מגן מסך וכיסוי של ראפסול ל-iPhone 4/4S או Galaxy S II בשווי 159 שקלים ויינתן לשלושת הגולשים עם הסיפור המעניין ביותר לדעת צוות השופטים. הראפסול הינו כיסוי שקוף למכשירי הסמארטפון ומסייע להגן על כלל חלקיו כנגד שריטות, נפילות, ונזקים אחרים בשימוש יומיומי שסיקרנו אותו כאן.

איך זוכים? ספרו לנו בקצרה על מקרה בו המכשיר שלכם נשבר, נסדק או חטף נזק רציני וכיצד זה קרה ואת הסיפור המלא כתבו כאן בהמשך בתגובות שבפוסט זה. אנו נבחר את שלושת הסיפורים שלדעתנו הכי מעניינים ונפרסם אותם כאן. בהצלחה!

 

המבצע הסתיים! תודה לכל המשתתפים

להלן רשימת הזוכים:

מיכל כהן
"יום אחד הלכתי לחוף גורדון . מי שמכיר את החוף יודע, שבשעות הערב יש שפל כזה שאפשר "ללכת על המים" ולהגיע ממש עד השובר גלים. אז נכנסתי עם התיק על הגב ואחרי כמה צעדים בתוך המים נזכרתי שחברה מחכה שאחזור אליה.
הוצאתי את הגלקסי מהתיק, וכשרציתי לסגור אותו, כבר לא היה לי מקום לידיים , אז שמתי את הגלקסי בפה, ונעצתי אותו ממש חזק כי לא רציתי שחס וחלילה יפול לתוך המים…
אז הוא לא נפל, למזלי.  הוא פשוט נסדק מהביס העצום שהבאתי בו עם השן הטוחנת שלי :)"

קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

ורד צוקרמן
היה זה עוד יום שישי שלו בדרום תל-אביב. השעה הייתה שעת צהריים. תחילת יוני. כבר חם מאוד.  שוק לווינסקי שוקק חיים, ריח תבלינים חזק באוויר. הכנתי לי כוס של מים בטעם משמש-אננס (טעים! תנסו!) והתיישבתי בערסל שבמרפסת.
יד אחת אוחזת בסלולרי שלי (galaxy s II) ויד שניה בספר שאותי רציתי לקרוא. בעודי מתלבטת במה מהם לבחור שמתי לב ששכחתי להדליק את המאוורר. אבל כבר היה לי נוח על הערסל והתעצלתי לקום. המאוורר היה לא רחוק מדי והחלטתי שאצליח להגיע עליו בנדנודים (גם מגושמת וגם עצלנית, מה לעשות). הנחתי את הספר בצד אבל משום מה הסלולרי נשאר לי ביד (אני מכורה אמיתית!). התחלתי להתנדנד לכיוון המאוורר, צוברת תאוצה כל נדנוד, ידי מנסה לגעת בכפתור. רציתי להגיע למהירות 3 של המאוורר וכשראיתי שאני לא מצליחה (היה חסר לי ממש קצת!) החלטתי להסתפק במהירות 1. כשהגעתי לכפתור כה התרגשתי ולא שמתי שהסלולרי עוד בידי. שחררתי אחיזה כדי ללחוץ על הכפתור והטלפון נשמט מידי ועף מהחלון בגלל זווית הנדנוד!!!
נשמתי נעתקה ופצחתי בריצה במדרגות. כל חיי הטלפון חולפים לי מול העיניים! הוא כבר שרד נפילות קשות, קיוויתי שהוא ישרוד גם את זו!
הגעתי למטה, מלא אנשים ברחוב, השוק בשיא פעילותו, ולא מצאתי את הטלפון, הייתי בטוחה שמישהו כבר גנב לי אותו. סרקתי את הרחוב, דמעות בעיניי, עד שפתאום קלטתי אותו: רגוע ושלו נח לו בתוך שק של עדשים כתומות בחנות התבלינים של הפרסי שמקלל כל הזמן מתחת לבית. הייתי בהלם!
את הנפילה הזו הגלקסי שלי שרד, בבקשה תתנו לי לזכות במגן הזה, 9 הנשמות שלו כבר אזלו!

קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

 

שוני רנן
שנה שעברה, הכנות לקרב המים הגדול בכיכר רבין. אני עוטף את הסמסונג גלקסי אס היקר שלי בשקית ניילות, על ניילון נצמד, על תיק על ארנק, רק כדי שלא יקרה הנורא מכל.
הגעתי לקרב המים ושכחתי מהכל כבר בדלי הראשון שנשפך עלי. ראיתי בדרך סלבריטאים רבים זוגות צעירים מחייכים, ופתאום, ילדה שבוכה על האייפון שנהרס.
אני, שנכנסתי כבר עמוק לתוך המזרקה נזכרתי באהבתי הראשונה, בגלקסי היקר לי מכל, פותח את כל השכבות שכיסו אותו, לוחץ על כפתור ההפעלה, ו… הוא נדלק!
הבעיה הייתה שלא ראיתי את הדלי מלא המים שהיה בדרכו אלי, ואז המזל בגד בי, המכשיר נרטב לחלוטין ולא נדלק. אני עצוב בדרכי למעבדת התיקון הייתי שקוע בדיכאון, לא ראיתי את הספסל ממולי והמכשיר שלי התרסק לחלוטין ונשבר.

בהשתתפותכם במבצע, הנכם מסכימים לתנאים הבאים:

  • יש לציין כתובת אימייל אמיתית בתגובה (מוסתרת מכולם)
  • בתגובה מטה במערכת של פייסבוק אין צורך לכתוב אימייל
  • המשתתף בגיל 13 ויותר תושב ישראל
  • המבצע מסתיים ביום ראשון, 24.06.2012 בשעה 22:00 בדיוק
  • על הזוכה לענות להודעה שתשלח לו במייל בתוך 24 שעות מרגע שליחתה, אחרת הפרס יעבור למועמד אחר
  • אנו נודיע על הזוכים בפוסט זה מיד כאשר ניצור קשר עם הזוכה
  • אין האתר אחראי על המוצר וטיבו
  • הזוכה יוכל לבחור כיסוי למכשיר ה-iPhone 4/S או Galaxy S II בלבד
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.