האם ZTE הסינית תהיה החברה הראשונה שתציע לשוק טלפון חכם עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון? כך עולה מהמפרט של ה-Grand S II באתר מרכז רישוי ציוד התקשורת הסיני, שמכונה Tenaa.

בהדלפות הראשונות אודות התצורה של המכשיר הזה הוא הוצג עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה בלבד, כך שייתכן שכמו במקרה של ה-Nubia X6, עליו הכריזה החברה ממש לאחרונה, מדובר במכשיר שיציע דגם שכולל שמעבר לנפחי אחסון שונים גם כמויות שונות של זיכרון, שהולכות ועולות במקביל והופכות את המכשיר ליותר חזק וגם יותר יוקרתי.

נכון לימינו רוב המכשירים המתקדמים בשוק מציעים עדיין 2 ג'יגה-בייט זיכרון RAM, וכמובן שעדיין אפשר למצוא מכשירים עם 1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ולמטה מכך בתחום הבינוני והנמוך של השוק. ויותר מכך, כל עוד לא יתחילו להגיע לשוק מכשירים המבוססים על מעבדי 64 ביט, להוציא ה-iPhone 5s, כמות של 4 ג'יגה-בייט זיכרון RAM זו כמות הזיכרון הגבוהה ביותר שניתן להציע עם המכשיר.

מעבר לכך ה-Grand S II מצטייר כמכשיר חזק למדי עם מסך בגודל 5.5 אינץ', ברזולוציה של 1080p, עם מערכת על שבב Snapdragon 800 או 801, 16 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לכל הפחות, מצלמת 13 מגה-פיקסלים מאחור וסוללה של 3,300mAh.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.