הפער בין פאבלטים לטאבלטים הצטמצם עוד קצת. ZTE הסינית, שמכשיריה משווקים כזכור גם בארץ, הכריזה באופן רשמי על ה-Nubia X6, מכשיר הדגל החדש שלה, שיגיע עם מסך בגודל של לא פחות מ-6.44 אינץ'. עם זאת זאת המסך, שמצופה ב-Gorilla Glass 3, מציע רזולוציה של 1,920×1,080 פיקסלים, ואפשר לומר בלבד בגודל מסך כזה, למרות שצפיפות הפיקסלים סבירה בהחלט: 334 פיקסלים לאינץ'.

ה-Nubia X6 הוא עוד מכשיר שמבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 801 של קוואלקום (Quallcom), והוא מוצע בשלוש .תצורות מכירה: 32, 64 ו-128 זיכרון אחסון פנימי. הגרסה עם זיכרון האחסון הגדול יותר מצוידת גם ב-3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, לעומת 2 ג'יגה-בייט בשני הדגמים האחרים. בכל מקרה אפשר להרחיב את הזיכרון בעוד 128 ג'יגה-בייט נוספים לכל היותר באמצעות כרטיס microSD.

בנוסף הטלפון מצויד במצלמת 13 מגה-פיקסלים מאחור וגם מקדימה, שהמצלמה האחורית תהיה מצוידת במייצב תמונה, ומיקוד אוטומטי. כמו כן, לראשונה במכשירי החברה, ה-X6 יהיה מצויד בשני רמקולים מאחור, אחד למעלה ואחד למטה, במבנה שמתאים בעיקר לצפייה בסרטים ולמשחקים. הסוללה גדולה למדי ועומדת על נפח של 4,250mAh, ולמרות זאת גופו של המכשיר דקיק למדי – 7.9 מ"מ.

המחיר של גרסת ה-128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון אמור להיות כ-640 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.