במהלך אפריל סיפרו גורמים המקורבים לאסוס (Asus) כי החברה מתכוונת להשיק את הדור השני של ROG Phone, טלפון המשחקים שלה, במהלך הרבעון השלישי של 2019. טיזר שפורסם בדף הראשי של החברה ב-Weibo רומז שוב שייתכן וזה הולך לקרות.

בטיזר מבשרת אסוס על אירוע מיוחד שהיא תערוך ב-23 ביולי שנושא את השם ROG 2019. אמנם בטיזר אין התייחסות ישירה לטלפון החדש, כך שייתכן שמדובר בהכרזה על פריטים רבים אחרים שמשווקים תחת מותג המשחקים של החברה, אבל רמז קטן לטלפון בכל זאת יש: אסוס תערוך את האירוע עם טנסנט (Tencent), המפתחת של גרסת המובייל של PUBG.

לא הרבה ידוע על ROG Phone 2 שכבר עבר את תהליך האישור של משרד התקשורת הסינית. מה שכבר ידוע הוא שיהיו שני דגמים, ושאחד ההבדלים בהם תהיה מהירות הטעינה: אחד יתמוך ב-18 וואט והשני ב-30 וואט. הצפי הוא כמובן שהטלפון יהיה מבוסס על Snapdragon 855 וכן ידוע שהתצוגה שלו תהיה מבוססת על sAMOLED בקצב רענון של 120 הרץ, לעומת 90 הרץ בדור הראשון. מחיר הבסיס אמור להיות כ-640 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.