אתם וודאי זוכרים את ה-Wikipad, טאבלט גיימינג שהוכרז בקול תרועה עוד באמצע שנה שעברה והבטיח מהפכה בתחום המשחקים הניידים (הוא ועוד אחרים) ובמחיר של $499 קיבלנו טאבלט אנדרואיד עם בקרי שליטה ומשחקים רבים. מאז, Wikipad נתקל בשורה של קשיים שכמעט גרמו ליצרנית כמעט לוותר על הפרויקט

אבל כעת, הוא חוזר בשנית והפעם הוא מציע דגם קטן יותר וזול יותר ויכול להיות מאוד מבטיח אם הוא אכן יושק באביב הקרוב.

ה-Wikipad החדש מגיע עם מסך 7 אינצ’ במקום ה-10 אינצ’ בקודמו, ברזולוציה של 1280×800 הרץ על מעבד Nvidia Tegra 3 הכולל זיכרון ראם 1 ג’יגה ו-16 ג’יגה זיכרון. לצד כל אלו הטאבלט יושב בעמדת עגינה הגוללת בקר שליטה וכפתורי משחק, ובחברה יביאו אותו יחד עם מגוון של משחקים שחלקם יהיו בתשלום.

והמחיר? נחתך בחצי ועומד על $249 בלבד. כנראה שבחברה הבינו כי עם ריבוי קונסולות מבוססות האנדרואיד, אין באמת מקום לטאבלט יקר וכי הרצון להתחרות גם כנגד Nexus 7 ואחרים הביאו אותה לעצב את הטאבלט גם באריזה קטנה יותר וגם במחיר מוזל.

על כל מקרה, מי שמעדיף עדיין קונסולת משחק אבל לא ניידת, יכול להמתין להשקתם של Ouya ו-GameStick שיימכרו ממש בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.