מלבד האמוג'י והתמונות המונפשות, מעכשיו אפשר לשלוח בוואטסאפ (WhatsApp) גם סטיקרים. החברה הודיעה כי היא תומכת רשמית באפשרות החדשה, לאחר שזו הוצגה לפני כמעט שנתיים בתוכנית הבטא.

הסטיקרים, אותם אייקונים גדולים שנועדו להביע רגשות ותחושות, ישולבו כחלק מהאפליקציה בקיצור דרך מהיר להוספה בחלונית הצ'אט, ממש בדומה להוספת אמוג'י. האפשרות הזו יש לציין, כבר הייתה קיימת מזה זמן באפליקציית טלגרם (Telegram) המתחרה.

הסטיקרים עוצבו על ידי מעצבי החברה באופן מקורי וכי היא הפיצה ממשק פיתוח שיאפשר למפתחים שונים לעצב סטיקרים משל עצמם. המפתחים יוכלו להפיץ את הסטיקרים להורדה כאפליקציה בחנות, ואלה יותקנו כהרחבה לסטיקרים הקיימים בוואטסאפ.

מלבד הסטיקרים, וואטסאפ שחררה עדכון נוסף שהיה שמור עד כה למשתמשי הבטא, וזה היכולת להחליק הודעה כדי לצטט ולהגיב בזריזות. עד כה, כדי להגיב להודעה מסוימת המשתמש נדרש ללחוץ לחיצה ארוכה על ההודעה ואז על כפתור השב. כך החלקה ימינה או שמאלה של ההודעה הרצויה חוסכת את התהליך הזה.

העדכון לאפליקציית וואטסאפ יגיע בזמן הקרוב למשתמשי אנדרואיד ו-iOS.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.