וויז (Waze) משיקה גרסה חדשה עבור אפליקציית הניווט הפופולרית שלה עם רענון רחב לממשק המשתמש, זאת כשלוש וחצי שנים לאחר העדכון הקודם בו היא הציגה את הממשק שאנו משתמשים בו עד היום.

גרסה 4.0 החדשה כוללת שיפור כללי של חווית הניווט באפליקציה, כמו גם שיפור בגישה למנגנון השיתוף והדיווחים של המשתמשים. כך תפריט הניווט עם המקומות האחרונים נחשף עם החלקה משמאל לימין, לחיצה על כפתור הדיווח תציג את תפריט הבחירה כאשר לכל סוג דיווח יש צבע ייחודי משלו, מה שיקל על הזיהוי בעת הצגתו וכן בחלון הדיווח הכפתורים גדולים יותר ופחות אפשרויות המבלבלות את הנהג.

כך גם המפה והתפריטים עוצבו מחדש עם מראה נקי יותר, הדיווחים וההתראות על גבי המפה מסומנים ומודגשים בהתקרבות בנסיעה וכן אלו מוצגים גם בחלק העליון בגלישה מלמעלה.

למרות כי וויז בבעלותה של גוגל (Google), את הגרסה החדשה היא בחרה להשיק קודם כל לבעלי מכשירים מבוססי iOS והיא תושק בחנות בקרוב ובאשר למכשירי האנדרואיד לא נמסר תאריך מדויק, אך אנו מניחים כי זה יקרה זמן קצר לאחר מכן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.