ויוו (Vivo), כך מתברר, נמצאת במסע הכרזות והשקות משל עצמה. היא שלחה לשוק בימים האחרונים למכירה מוקדמת את Vivo S1 שיהיה זמין בחנויות החל ב-1 באפריל במחיר של כ-340 דולרים ומשלב כמה תכונות מתקדמות עם תצורת שוק ביניים בעיצוב נאה לעין.

ל-Vivo S1 מסך בגודל 6.53 אינץ' ברזולוציית +FHD עם שוליים דקיקים במיוחד. עיצוב הוא אמנם בסגנון של 2.5D אבל בגימור גבוה ועם עיצוב אזור מצלמות ייחודי נכון להיום לוויוו. גם הצבעים המוצעים, כחול אגם וורוד פדורה, די ייחודיים.

הטלפון מבוסס על המערכת על שבב Helio P70 של מדיה-טק (MediaTek) עם 6/128 גיגה-בייט זיכרון ועם סוללת 3,490 מילי-אמפר/שעה. בניגוד למכשירים אחרים שלה, חיישן טביעות האצבע נמצא כאן מאחור. שאלה של נקודת מחיר כנראה.

נקודת העניין גם כאן היא המצלמות, והקדמית במיוחד שקופצת מצד ימין ולא משמאל כמו ברוב הטלפונים שמציעים מצלמה כזאת. היא גם מציעה חיישן בגודל לא שגרתי של 24.8 מגה-פיקסל שלפי החברה תוכנת ייפוי הפנים שלה יודעת לזהות 103 נקודות בפנים לצורך הבינה המלאכותית שמפעילה את התהליך.

טריו המצלמות מאחור מציע חיישנים בגודל של 12 מגה-פיקסל עבור המצלמה הראשית, 8 מגה-פיקסל עבור העדשה הרחבה, ו-5 מגה-פיקסל למצלמת העומק.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.