לאחר שהכריזה על V11 באירוע מיוחד בהודו, התפנתה ויוו (Vivo) גם להכרזה של X23 שבוצעה בסין. X23 הוא למעשה מכשיר שדומה מאוד ל-V11 ביותר מאשר היטב אחד, במיוחד בעיצוב, אבל יש כמה הבדלים שעל הנייר עושים אותו לחזק יותר. ההבדל המשמעותי ביותר הוא שהחברה שילבה בו את Snapdragon 670 במקום את Snapdragon 660 של קוואלקום (Qualcomm). על ההבדלים המלאים בין שתי המערכות על שבב תוכלו לקרוא כאן, אבל בקצרה מדובר בשיפור ביצועים כללי של כ-15%.

גם X23 מגיע עם מסך Super AMOLED בגודל 6.41 אינץ' וברזולוציה של +FHD, וגם הוא מתהדר – או שלא – במגרעת קטנטונת דמויית דמעה במעלה המסך שמכילה את המצלמה הקדמית וזהו זה. חיישן טביעות האצבע נמצא, ואפשר כבר לומר כמובן, מתחת למסך. יש גם 8 גיגה-בייט זיכרון לצד 128 גיגה-בייט זיכרון עבודה מובנה. הסוללה היא באותו גודל, 3,400 מילי-אמפר/שעה ועם תמיכה בטעינה מהירה בנפח עבודה כולל של עד 22.5 וואט.

הבדל משמעותי מוצאים בגזרת המצלמות. בעוד ב-V11 המצלמה הקדמית היא בגודל 25 מגה-פיקסל, במכשיר החדש יותר מדובר במצלמה המצוידת בחיישן 12 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0. מאחור המצלמות מצוידות האחת בחיישן 13 מגה-פיקסל עם זווית רחבה במיוחד של 125 מעלות, ואילו השנייה מצויידת בחיישן IMX363 של סוני (Sony) בגודל של 12 מגה-פיקסל ומפתח נאה של f/1.8.

לפי החברה היא שילבה ב-X23 שני מצבי טורבו כדי לאפשר למכשיר להאיץ את ביצועי החומרה והתוכנה כאחד. המצב הראשון הוגדר כ-System Turbo שלפי ויוו יכול לגרום לאפליקציות העיקריות לפעול ביעילות גבוהה יותר בשיעור של עד 100%, ואילו המצב השני מוגדר כמצב eSports 2.0 שאמור לאפשר למכשיר להשקיע את מירב המשאבים שלו בהרצה חלקה של משחקים ללא הפרעה.

קרא עוד:  אפל תאלץ לעבור ל-USB-C? האיחוד האירופי ידרוש חיבור טעינה אחיד לכל המכשירים

המכשיר יתחיל להימכר בסין ב-14 בספטמבר תמורת כ-500 דולרים בצבעים כחול, אדום וסגול.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.