ויוו (Vivo) הכריזה במסיבת עיתונאים בהודו על ה-V11, אחד משני המכשירים החדשים אותם צפויה החברה להציג השבוע. הוא מיועד בשלב הראשון לשוק ההודי, אם כי השקה בשווקים נוספים באסיה ואולי גם באירופה צפויה בהמשך הדרך. מפרט המכשיר ממקם אותו בקצה העליון של שוק הביניים, עם מסך יוצא דופן בגודלו ובאיכותו הכולל גם סורק טביעות אצבע מתחת למסך – כמו ברוב המכשירים האחרים ויוו שהושקו בחודשים האחרונים.

המסך הוא מסוג Super AMOLED ובגודל 6.41 אינץ, ברזולוציה של 1080P ויחס 19.5:9. בצדו העליון נמצאת מגרעת שהיא אולי הקטנה ביותר שנראתה עד היום – ומקיפה במדויק את העדשה הקדמית, כמעט ללא עודף. המפרט כולל את ערכת השבבים Snapdragon 660 של קוואלקום (Qualcomm), 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים. המצלמה הקדמית היא באיכות 25 מגה-פיקסל, ומאחור שתי מצלמות עם עדשות של 12 ו-5 מגה-פיקסל.

סוללת המכשיר היא בנפח של 3,400 מילי-אמפר/שעה. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.1, ועליה מותקן הממשק הקנייני Funtouch בגרסה 4.5 הכולל מערכת בינה מלאכותית לניהול יעיל של משאבי המערכת וחיסכון באנרגיה. ל-V11 יש חיבור אוזניות סטנדרטי בגודל 3.5 מילימטרים, והחיבור לצרכי טעינה הוא מסוג microUSB המיושן, והמכשיר איננו תומך בטעינה אלחוטית. מחירו טרם נחשף, כמו גם התאריך המדויק בו יגיע למדפי החנויות.