לפני כחודש הכריזה חברת Vivo על מכשיר הדגל החדש שלה, Vivo Nex S, המציג מסך ללא שוליים כשהמצלמה הקדמית נשלפת מחלקו העליון. אם בהשקה הראשונית המכירות היו מוגבלות לשוק הסיני, גם תורה של ההשקה הגלובלית של המכשיר הגיעה בסופו של דבר – אבל מתברר שהמחיר שהצמידה החברה למכשיר משייך אותו למכשירי הצמרת, וזה אומר מחיר גבוה במיוחד.

המכירה הגלובלית של Nex S מיועדת תחילה להגיע למדינות נוספות במזרח כמו טיוואן והונג-קונג, אבל גם לרוסיה שבזמן המונדיאל היה ניתן להבחין בפרסומות למכשיר. עם זאת, Nex S כבר זמין היום לרכישה, כאשר ניתן להשיג אותו דרך אתרים הסינים ובראשם AliExpers. שם מחירו של המכשיר מתחיל ב-819.99 דולרים, שהם כ־2,970 שקלים לפני מיסים. מי שמוכן להסתפק בדגם Nex A עם שבב Snapdragon 710 אבל אותו מסך מקצה לקצה, יוכל לרכוש אותון במחירים נמוכים יותר של 630 דולרים, שהם כ-2,300 שקלים.

כזכור, ה-Nex S בעל מסך בגודל 6.59 אינץ', עם יחס מסך לגוף של 91.24% ביחס היבט של 19.3:9, מערכת העל שבב Snapdragon 845, מערך צילום כפול הכולל מצלמה בגודל 12 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/1.8 כשלצידה חיישן נוסף של 5 מגה-פיקסל. מצלמת הסלפי הנשלפת היא 8 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/2.0.

-פרסומת-
גיק של טכנולוגיה מהמפגש הראשון שלי איתה. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ופאנבוי גדול של סמסונג.