אחרי ששאומי (Xiaomi) פתחה משרד רשמי בספרד כדי לחזק את הנוכחות שלה ואת המכירות באירופה, גם ויוו (vivo) מתכננת מהלך דומה. מייסד החברה, שיין ווי, אמר זאת בישיבת הכספים השנתית של החברה והדגיש כי מדובר בחלק מהאסטרטגיה של החברה לתחיל לחזק את הנוכחות הגלובלית שלה.

נכון להיום ויוו מוכרת טלפונים בעיקר סין, הודו, במדינות דרום מזרח אסיה נוספות וכן במדינות המפרץ וברוסיה. השנה האחרונה, לפי ווי, ראתה החברה כיצד חל שינוי במכירות. כמו יצרניות סיניות אחרות היא גילתה שהשוק המקומי שלה מאוד צפוף עם סימני עצירה – למעשה בחודשים האחרונים המכירות מחוץ לסין עלו לראשונה על המכירות של החברה בתחומי ארץ מולדתה, כשהמכירות הלא מקוונות החזקות ביותר, מנקודת המבט שלה, היו בהודו.

ווי לא דיבר על לוח זמנים, אבל ההערכות הן שב-CWS 2020, בו אמורה החברה להציג טלפון קונספט חדש, תהיה הכרזה בנושא, אם כי יש סיכוי שהיא תדחה ל-IFA 2020.

הוא הזכיר את הפריצה, מנקודת המבט של החברה, של המותג iQOO לו הוא צופה המשך מכירות חזק וכן אמור שהיקפי הייצור השנתי אליהם יכולה להגיע החברה עומדים על 200,000 מיליון יחידות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.