הזמנות אותן מתכוונת ויוו (Vivo) לחלק באופן מוגבל לקראת אירוע מיוחד דלפו רשת. ההזמנות הללו מתייחסות לאירוע שיתרחש יום לפני הפתיחה הרשמית של MWC 2020, שתתקיים בין ה-24 ל-27 בפברואר הקרוב בברצלונה, בו מתכוונת החברה להציג את Apex 2020 – טלפון קונספט חדש.

בחברה שומרים בינתיים את הקלפים קרוב מאוד לחזה, אבל הציפיות מסביב די גבוהות. זו הפעם השלישית בה החברה מתכוונת להציג טלפון קונספט תחת השם Apex עם פתיחת תערוכת המובייל הגלובלית הגדולה, ובשתי הפעמים הקודמות היא בהחלט הצליחה להפתיע. מכיוון שכך, די ברור מדוע גם הפעם העניין רב.

Apex 2018 היה המכשיר בו הציגה ויוו לראשונה טלפון עם מסך AMOLED שבו חיישן טביעות האצבע נמצא מתחת למסך. כן היא הציגה טכנולוגיה בשם Screen SoundCasting שהופכת את כל המסך לרמקול אחד גדול – עוד לפני ש-LG הציגה והשתמשה בטכנולוגיה דומה.

בשנה שעברה Apex 2019 הציג מסך זכוכית מלא ובלי שוליים ובלי חורים, וכן תמיכה בזיהוי טביעות אצבע בכל חלקי המסך לצורך פתיחת המכשיר, וכן שילב הדגמה של מודם 5G.

אז למה מתכוונת הפעם ויוו כשהיא טוענת לדבר הבא?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.