ויזה, שותפה עולמית של אולימפיאדת לונדון 2012 והמשחקים הפאראלימפיים, מודיעה היום כי במהלך משחקי לונדון 2012, תציג את החידושים האחרונים בתחום התשלומים, המשנים את האופן בו אנשים ישלמו וינהלו את כספם. בין הדרכים החדשות לשלם, ויזה תציג תשלומים באמצעות טלפונים ניידים וכרטיסי תשלום מגובי שבב, המאפשרים ביצוע עסקאות באופן מהיר, נוח ובטוח יותר, באלפי בתי עסק הפזורים במתחמי האולימפיאדה ובלונדון בכלל.

"תשלומים אלקטרוניים משחקים תפקיד מכריע בקידום התיירות ועמידה בצרכי התיירים הפוקדים אירוע ספורט עולמי, כגון המשחקים האולימפיים. זו הזדמנות ייחודית להציג כיצד הטכנולוגיה משנה את הדרך בה אנשים רוכשים, משלמים ומקבלים תשלום ברחבי העולם", אומרת סנדרה אלזטה, סגנית נשיא בכירה בויזה אירופה. "הקיץ נדגים את עתיד התשלומים בלונדון – עתיד שבו מרבית הצרכנים יסתמכו על מכשירים ניידים, טאבלטים ומחשבים אישיים, כדי לנהל את חיי היום-יום הפיננסיים שלהם".

במהלך אולימפיאדת לונדון 2012 והמשחקים הפאראלימפיים, ויזה ושותפותיה נותנות חסות לספורטאים, מאמנים ומבקרים, באמצעות:

  • תשלומים ושירותי ויזה לנייד: מהדורה של סמסונג גלקסי S III, טלפון אולימפיאדת לונדון 2012 של סמסונג, יחולק לספורטאים ומאמנים בחסות ויזה. המכשיר יכלול את גרסת האולימפיאדה לאפליקציית התשלומים לנייד של ויזה,Visa payWave . על-מנת לבצע רכישות, הצרכנים בוחרים בקלות באייקון Visa על צג מכשיר הסמסונג ומנופפים בטלפון סמוך למסוף תשלומים ללא מגע כדי לשלם. היישום גם מאפשר לנהל את חשבון ההוצאות על-ידי בדיקת היסטוריית החשבון ומאזן התשלומים בזמן אמת.
קרא עוד:  גם מיקרוסופט מאזינה לשיחות, ולא רק של קורטנה

 

  • ·         תשלומי ויזה ללא מגע: ישנם כ-37 מיליון כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב מסוג דביט וכרטיסים נטענים, המאפשרים לשלם באמצעות Visa payWave ברחבי אירופה. כרטיסי אשראי ללא מגע יאפשרו למבקרים במשחקי לונדון 2012 "לנפנף ולשלם" עבור רכישות באלפי בתי עסק. קוד אישי או סיסמה אינו נדרש לרכישה מתחת לסכום של 20 פאונד. עד סוף שנת 2012, ויזה אירופה מצפה להנפיק יותר מ-50 מיליון כרטיסי payWave ברחבי אירופה.

 

  • ·         בתי עסק ללא מגע: עם תחילת המשחקים, יותר מ-140,000 בתי עסק ברחבי בריטניה יאפשרו לרכוש עם כרטיסי אשראי וטלפונים ניידים הפועלים בשיטת payWave של ויזה, כולל 5,000 מוניות בלונדון ו-3,000 מסופי בתי עסק הפועלים בשטח הכפר האולימפי.

 

  • ·         כרטיסים נטענים של ויזה: כרטיסים נטענים של ויזה, אשר עוצבו במיוחד עבור המשחקים האולימפיים, ימכרו ברחבי בריטניה ויאפשרו למבקרים בלונדון לחוות את הנוחות המאובטחת של אמצעי התשלום של ויזה, להשקיע פחות זמן בתורים ויותר זמן בהנאה מהמשחקים האולימפיים.
  • ניידים נטענים של ויזה: במהלך אולימפיאדת לונדון 2012, חברת ויזה תציג את הפיתוח החדשני שלה: נייד נטען של ויזה Visa Mobile Prepaid – מוצר ויזה הראשון למכשיר הנייד המאפשר לצרכנים במדינות מתפתחות חשבון אשראי המציע את הסטנדרטים הגבוהים של ויזה לאמינות, ביטחון והדדיות עולמית. בעת הגישה לחשבון הנייד הנטען של ויזה על-גבי הטלפון הנייד, הצרכנים יוכלו לשלוח ולקבל העברות כספים בינלאומיות, לשלם חשבונות, לטעון דקות גלישה נוספות לחשבון הנטען ולגשת לכספומטים של ויזה.
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.