קבוצת ההאקרים OurMine, שהתפרסמה בעקבות הפריצה המתוקשרת למערכות ערוץ הטלוויזיה האמריקני HBO והדלפת תסריטים ופרקים מלאים מסדרות הערוץ (כולל, כמובן, פרקי הסדרה "משחקי הכס"), הצליחה לפרוץ גם לשרתי אתר הוידאו Vevo. בעקבות הפריצה, הודלפו לרשת יותר מ-3 טרה-בייט של מידע ומסמכים פנימיים, חלקם רגישים למדי הכולל תיקים אישיים של אמנים כמו טיילור סוויפט, וואן דיירקשן, אריאנה גרנדה ועוד. חשוב להדגיש כי לא מדובר בקבצים שאותם העלו המשתמשים לשירות, אלא במסמכים ותכתובת פנימית של החברה עצמה.

בהודעה שאותה שלחו לחלק מאתרי הטכנולוגיה, מסבירים חברי קבוצת ההאקרים כי איתרו לפני מספר שבועות פרצה פוטנציאלית ב-Vevo, המאפשרת גישה חופשית לקבצים המאוחסנים בשרתי החברה. תחילה פנו ההאקרים ל-Vevo בניסיון ליידע את החברה על הפרצה, אולם לדבריהם נאמר להם ״להסתלק״ ואזהרותיהם לא נלקחו ברצינות. על כן, החליטו חברי הקבוצה להדליף את הקבצים לרשת.

בהודעתם, מציינים ההאקרים כי מטרתם אינה לפגוע ב-Vevo, ועל כן הקבצים יוסרו מהרשת לפי בקשת החברה. ואכן, נראה כי מספר שעות לאחר ההדלפה הסירו ההאקרים את הקישורים המקוריים לקבצים, אך כמובן שמשתמשים רבים הספיקו להוריד ולהפיץ את הקבצים הללו בדרכים אחרות. ב-Vevo מאשרים חלק מהפרטים: "החברה חוותה חדירה לנתונים בעקבות תרמית", נכתב בהודעה הרשמית. "אנו מטפלים בנושא וחוקרים את היקף החשיפה".