לפנ כמה ימים דיווחנו לכם על כך שההאקר Pod2g קורא לאפל להפוך את מערכת ה-iOS לפתוחה יותר, מה שמעורר חששות וספקות לגבי הפריצה העתידית ל-iOS 6, ומטיל בה ספק עצום. החדשות הבאות משמחות ללא ספק, אך לא אומרות שלא צריך לחתום על העצומה שקוראת לאפל לפתוח את iOS.

אחד ההאקרים המפורסמים בזירת ה-iOS, המכונה Planetbeing, טוען שברשותו פריצה לא קשורה ל-iPhone 5 שלו שמריץ את iOS 6.0.2, מה שאומר שפריצה היא לא רק אפשרית – אלא גם קרובה מאי-פעם.

"אם יש פריצה, למה הוא מחכה?", אתם, כמו כל שאר העולם, בוודאי שואלים את עצמכם. ובכן, בפריצות ושחרור פריצות, צריך להשקיע המון מחשבה, כיוון שתזמון נכון הוא הכול. כמו בכל פעם שמשתחררת פריצה, אפל מוצאת את חורי האבטחה בהם השתמשו ההאקרים כדי להגיע לפריצה וחוסמת אותם בגרסא הבאה. ההאקר מחכה כנראה לשחרורה של iOS 6.1 (שכבר נמצאת בבטא רביעית וגרסתה הסופית תשוחרר בקרוב) כדי לנסות ולבדוק את חורי האבטחה בגרסא זו ולדעת כיצד לפעול. כל עוד הוא לא מוציא את הפריצה, יכול להיווצר מצב שאפל לא תגלה את חורי האבטחה המאפשרים אותה וכך החורים מגרסא 6.0.2 לא ייחסמו בגרסא 6.1, מה שאומר שניתן יהיה לפרוץ גם אותה, וכך נרוויח גם פריצה וגם את הגרסא החדשה ביותר.

על פי המצב, נראה שפריצה לא קשורה ל-iOS 6 לכל המכשירים (והפעם לא מזוייפת) לא רחוקה כלל. סבלנות, כך נראה, היא שם המשחק. (מקור)

קרא עוד:  ירידת מחיר: אוזניות Redmi AirDots ללא חוטים ב-16 דולרים