טרונסמארט (Tronsmart) הכריזה על רמקול נייד חדש בשם Element T6 Max, בעל הספק של 60 וואט – 50% יותר מהרמקולים הניידים הקודמים שלה.

Element T6 Max מגיע בתצורת גליל, עם גוף אלומיניום מוגן למים בתקן IPX5 וחיפוי רשת בד לחלק התחתון. בתוך הגליל נמצאים 4 טוויטרים, וופר אחד ו-8 רדיאטורים פאסיביים, שמסודרים במערך שמפיץ את השמי לכל הכיוונים. החברה מציינת כי הרמקול מצויד בטכנולוגיית PureSound שלה, שמאפשרת בהירות מירבית של כל תחומי התדרים עם פחות עיוותים למרות הגודל הנייד וגם בעוצמות גבוהות.

Image result for Element T6 Max

ל-Element T6 Max סוללה בקיבולת 12,000 מיליאמפר/שעה, שהיא למעשה 6 סוללות בקיבולת 2,000 מיליאמפר/שעה, שמיועדות לספק לכל אחד מהרכיבים את מלוא העוצמה הדרושה לו. החברה אומרת שהמערך הזה מספק חיי סוללה של 20 שעות נגינה (בעוצמה של 50%) וכ-3 חודשי המתנה. מצד שני, טעינה מלאה של הרמקול לוקחת 6 שעות.

הרמקול מצויד בטכנולוגיית בלוטות' 5.0, המאפשרת לצמד שני רמקולים למכשיר אחד ליצירת מערכת סטריאו, וב-NFC לצימוד מיידי. יש לו גם כפתור להפעלת העוזרת הקולית שעל הטלפון, והחברה טוענת כי התכונה הזו תומכת בסירי, Google Assistant ואלקסה.

קוטרו של T6 Max הוא 14 ס"מ, גובהו 19.3 ס"מ ומשקלו כ-2 קילוגרם. הוא מגיע עם נרתיק נשיאה באריזה. מחירו לא זול בהשוואה לרמקולים הניידים האחרים של החברה, וכי הוא נמכר בכ-140 דולרים. לחברה מספר דגמי רמקולים שונים וזולים יותר כמו ה-Element T6 Plus שאותו סקרנו לאחרונה. עוד מידע באתר היצרן.

קרא עוד:  האם אופו תהיה השנייה שתציע שעון שמאפשר בדיקות ECG?