Toshiba הכריזה היום בתערוכת IFA 2011 על הרחבה של Toshiba Places, פלטפורמת התוכן והשירותים האיכותית שלה. לאחר שהציגה שירותים רבים לבעלי מחשבים ניידים וטלוויזיות מקוונות בחלקו הראשון של השנה, מרחיבה החברה את Toshiba Places על ידי הוספת Book places, לקנייה של ספרים אלקטרוניים; My Places, שמאפשרת ניהול קל של התוכן הנרכש; ושותפים חדשים עבור "מקומות" קיימים.

מגוון חכם של תוכן מספק אמין

"המשתמשים מחפשים מקור one-stop, נוח ונגיש לתוכן, מספק שהם יכולים לסמוך עליו, וזה בדיוק מה ש-Toshiba Places מספקת" אמר תומס טקנטרופ, מנכ"ל חטיבת תוכנה ושירותים. "כעת שדרגנו עוד יותר את Toshiba Places ואנו מציעים מגוון גדול יותר של שירותים ומוצרים מבוקשים באמצעות  טלוויזיות מחוברות, מחשבים ניידים ומחשבי לוח."

חיזוק שוק הטלוויזיה באמצעות גישה נוחה לתוכן מרתק

עבור הדור החדש של טלוויזיות מחוברות ומחשבים ניידים, מעניקה Toshiba Places פורטפוליו מורחב של תוכן באיכות גבוהה כולל acetrax®, maxdome ו-Viewster. acetrax® מציעה גישה למבחר גדול של סרטים שוברי קופות באמצעות מנוי או תשלום לפי צפייה, ואילו maxdome היא הספקית הגדולה ביותר בגרמניה של וידאו על פי דרישה (VOD). ואחרון חביב, יש למשתמשים היום גישה נוחה לקטלוג הענק של Viewster, כולל מגוון רחב של סרטים וסדרות טלוויזיה.

Toshiba Places מציעה מערכת זיהוי מרכזית (Single Sign On) לשיפור נוחות השימוש

הודות ל-Single Sign On, מציעה Toshiba Places גישה נוחה וקלה לשירותים רבים ללא צורך להזדהות בכל פעם מחדש כדי להשתמש בכל חנות או שירות. ברגע שהמשתמש יצר זהות בטושיבה (Toshiba ID), הוא מקבל גישה לתוכן ושירותים של שותפים שונים, במכשירים שונים, מבלי צורך להירשם לכל "מקום".

קרא עוד:  גם בפרטנר מוכנים להשקת סים אלקטרוני עם Apple Watch

ניהול חכם של תוכן באמצעות My Places

טושיבה מציגה היום גם את My places. My Places מספקת דרך פשוטה לקבל גישה ולנהל תוכן שנרכש מ"מקומות" שונים – בין אם מדובר ב-Music Place, Video Place, או בהמשך App Place ו-Book Place. My Places מאפשרת ללקוחות להשמיע מוסיקה או לצפות בסרטים שנרכשו, ליצור רשימת השמעה (playlist) או לנהל תוכן שהם רכשו בעבר. היא מציעה גם דרך נוחה מבוססת רשת לניהול הגדרות של שירותים וסיסמאות של שירותים המוצעים ב"מקומות" השונים ב-Toshiba Places באמצעות מחשבים אישיים, מכשירי טלוויזיה ומחשבי לוח.

Local Connectors: הורדת תוכן אוטומטית להתקנים מחוברים

Local Connectors מעניקה אפשרות להוריד באופן ידני או אוטומטי מוסיקה או ספרים אלקטרוניים1 שנרכשו לתיקיה או ספריה במחשב נייד או מחשב לוח. דבר זה מאפשר לצרכנים להקשיב למוסיקה או לקרוא ספרים אלקטרוניים באמצעות ההתקנים הניידים שלהם כשהם נמצאים בדרכים, ללא צורך בחיבור לרשת. Local Connectors ו-My Places יהיו זמינים עבור מחשבים ניידים ומחשבי לוח במהלך הרבע הרביעי של 2011 באירופה.

המלצות חברתיות ב-Toshiba Places

טושיבה מציעה כעת דרך נוחה לספר לחברים ולבני משפחה על התוכן שאתה אוהב ב-Toshiba Places. אתה יכול לדרג ולשתף קטעי וידאו, חדשות ועוד מספקי תוכן ישירות יל הקיר שלך ב-Facebook™ או על הקיר של חברים שלך. תכונה זו זמינה גם עבור הטלוויזיה, שם מציבה טכנולוגיה חדשנית להפליא זו של טושיבה את הרשתות החברתיות בליבה של חוויית הטלוויזיה.

ההיצע של Toshiba Places

הגישה ל-Toshiba Places אינה מוגבלת ללקוחות של טושיבה בלבד, אלא פתוחה לכולם.

Toshiba Places כוללת את ה"מקומות" הבאים2.

  • Video Place (בטלוויזיה, מחשב אישי ומחשב לוח): גישה לשירותי וידיאו על-פי דרישה באמצעות מנוי או תשלום לפי צפייה (Pay-Per-View). השותפים כוללים את acetrax®, Viewster, Woomi, boxoffice 365, Hit Entertainment, maxdome ותכנים מפורסמים של Turner Broadcasting Group כגון Cartoon Network™, Boomerang ו-Boing.
  • Music Place (בטלוויזיה, מחשב אישי ומחשב לוח): גישה למוסיקה באמצעות 7digital מכל המכשירים. בנוסף, כולל Music place שירותים מסוימים הזמינים בהתאם לסוג ההתקן: על המחשב האישי, מציעה iConcerts קטעים מהופעות חיות, ו-Aupeo! מציעה רדיו אינטרנט מותאם אישית. שירות Aupeo! זמין גם ב-Music place בטלוויזיה.
  • Social Place (בטלוויזיה, מחשב אישי ומחשב לוח): משתמשים יכולים להעלות קטעי וידיאו ותמונות ולשתף אותם בקלות עם משפחה וחברים. מופעלת באמצעות Flickr® ו-Dailymotion. מאפשרת גם הקלטה אישית ושיתוף של קטעי וידאו 3D.
  • News Place (בטלוויזיה): גישה לחדשות, ספורט, ושירותי מידע אחרים. השותפים כוללים את L’Équipe, Pages Jaunes ורבים אחרים.
  • TV Place (בטלוויזיה): גישה למדריכי טלוויזיה ושירותי  catch-up TV כגון BBC iPlayer בבריטניה, או INA ו-NRJ בצרפת.
  • Game Place (במחשב האישי): משחקים למשחק מקוון או להורדה. מופעל באמצעות WildTangent.
  • App Place (במחשב אישי): רכישה והורדה של תוכנות בחנות המקוונת של טושיבה.
  • Services Place (במחשב אישי): רכישת אחריות מורחבת ומוגברת, שירותי אחזור נתונים ועוד, בחנות המקוונת של טושיבה.
  • Book Place (במחשב אישי ומחשב לוח): גישה לחנויות של ספרים אלקטרוניים של libreka! ו-Numilog.
  • My Places (במחשב אישי ומחשב לוח): גישה וניהול של תוכן קנוי.
קרא עוד:  הוט תציע גלישה ב-500 מגה-ביט בפריסה ארצית

1 שירות Local Connector אינו כולל כרגע תוכן וידאו בשל המגבלות של DRM (ניהול זכויות יוצרים של מדיה דיגיטלית).

2 הזמינות של כל אחד מה"מקומות" וספקי התוכן תלויה במדינות ובזכויות הפצת התוכן

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.