זה היה בחודש אפריל 2014 כאשר מדפסת התלת מימד Micro 3D עלתה לראשונה בקמפיין מימון ההמונים באתר קיקסטרטר, בו הצליחה לגייס 3.4 מיליון דולר. כעת, כשנה לאחר שהושקה ושנלחה למשקיעים, היא מגיעה גם לישראל.

בניגוד למדפסות תלת מימד אחרות, Micro 3D בעלת מימדים קומפקטיים יחסית המתאימה במיוחד למדפיס המתחיל ואינה מצריכה מהמשתמש כל ידע מקדים בתכנות תלת מימד. היא מעוצבת כקובייה בעלת צלעות של 18.5 ס"מ, שוקלת כקילוגרם אחד, מתחברת באמצעות USB וניתנת להפעלה על מגוון מערכות ההפעלה ללא צורך בהרכבה, או בכיול מקדים.

המדפסת בעלת משטח הדפסה של 10x10x10 ס"מ שאינו דורש חימום הנשלף בקלות לטובת הוצאת המודלים ופיית הזרקה העוצרת באופן אוטומטי את ההדפסה כאשר חומר ההדפסה נגמר. החומרים הנתמכים מגוונים, וכוללים פלסטיק קשיח, פלסטיק גמיש, סיליקון, דמוי עץ, דמוי מתכת ועוד.

לדברי אריה פרידלנד, מנכ״ל 3D PRINTERS: "המדפסת נמכרת ישירות מהיבואן לצרכן, ללא פערי תיווך, ולכן מחיר הצרכן זול מהמצופה. ניתן לקבל תמיכה טלפונית ובמייל לפני ואחרי הקניה״, אומר פרידלנד, שמעריך כי “בטווח של כמה שנים מדפסת תלת מימד תהיה כמעט בכל בית. “

עלותה כמובן כבר לא במחירי קיקסטרטר שהחלו ב-199 דולר, אך היא עדיין מבין הזולות בתחום מדפסות התלת-מימד כאשר מחירה בישראל עומד על 2,890 שקל.

קרא עוד:  העדכון הבא לחלונות 10 לא יאפשר התקנה במחשבים אליהם מחובר כונן USB

וידאו: המדפסת בפעולה