טלפוניקה (Telefónica) הודיעה במסגרת תערוכת המובייל בברצלונה, על הסכמי שיתוף פעולה עם סמסונג, LG וסוני מובייל, לטובת שילוב השירותים שלה במגוון מוצרי מחשוב ואלקטרוניקה לבישים של שלוש החברות. טלפוניקה אף הודיעה כי היא פתוחה להסכמים נוספים עם שחקנים אחרים בשוק, בינהם יצרנים, ספקי תכנים וחברות בתחומי האופנה, כדי הבטיח את הצלחת המוצרים המשולבים מבחינה מסחרית.

בבסיס מערך השירותים שמציעה טלפוניקה לשילוב במוצרי המחשוב הלביש החכמים, נמצא שירות ה- Tu Go שפותח במרכז הפיתוח של טלפוניקה דיגיטל בישראל, המנוהל על ידי גיל כהן. Tu Go מאפשר למנוי סלולר לקבל שיחה או SMS למספר הטלפון האישי שלו על גבי כל מכשיר המחובר לאינטרנט או ה-GSM הסלולרי. השירות מאפשר, למשל, לקבל שיחת טלפון למכשיר גם במקומות בהם אין קליטה סלולרית, אך קיים חיבור WiFi. השירות כבר מוצע כיום בבריטניה למנויי טלפוניקה ויוצע בהמשך בשאר העולם במדינות בהן פעילה החברה.

"מוצרי מחשוב לביש חכם כבר די שכיחים כיום ויש להם עתיד מבטיח. יש כאן הזדמנות וטלפוניקה רוצה להוביל את הפיתוח, שילוב והתמיכה במגוון השירותים שהמוצרים האלה יספקו ללקוחות הקצה", אומרת מרייטה ריברו, סמנכ"לית השיווק של טלפוניקה.

במסגרת התערוכה בברצלונה הדגימה טלפוניקה את שירות ה- Tu Go בצמיד ה-SmartBand SWR1O, של סוני, המאפשר לעונד אותו להקליט ולתעד מגוון פעילויות, כשהוא מדווח על כניסת שיחות טלפון, הודעות, לייקים או ציוצים, לשלוט על ניגון מוסיקה, לענות לשיחות ואף מתריע על ריחוק מהסמארטפון של המשתמש.

קרא עוד:  אדובי הציגה כלי לזיהוי של תמונות מזויפות

"שירות ה- Tu Go שפיתחנו וממשיכים לפתח אותו ייקח חלק משמעותי בעתיד של הרבה מאוד מוצרים חכמים לבישים", אומר מנכ"ל  טלפוניקה דיגיטל ישראל, גיל כהן. "הטכנולוגיה שלנו תאפשר לכל אחד לקחת איתו, לכל מקום, ולכל מכשיר לביש, את מספר הטלפון האישי שלו ותחבר אותו לעולם".

טלפוניקה פעילה ב- 25 מדינות ברחבי העולם, ויש לה כ- 300 מיליון משתמשים. טלפוניקה דיגיטל אחראית על חדשנות, מו"פ, שותפויות גלובליות ומגוון שירותים דיגיטליים עבור הענקית האירופאית. בשנים האחרונות מחזקת טלפוניקה את מחוייבותה לישראל, מהלך שמתמקד בחיפוש אפיקי השקעות בשוק הישראלי, תגבור קו מוצרי התקשורת המפותחים בישראל והגדלה של מצבת כח האדם בישראל. המרכז מעסיק 130 עובדים ברעננה ועוד כ-80 עובדים בספרד ובאנגליה.

בנוסף על שירות Tu Go, מנהלת טלפוניקה דיגיטל מישראל גם את פיתוח מוצר השיחות הבינלאומיות של טלפוניקה, שמשווק על ידי המפעילות הסלולריות המקומיות כמו טלפוניקה גרמניה או O2 בבריטניה. הוא מאפשר לבצע שיחות בינלאומיות במחירים זולים יחסית, זוכה כיום להצלחה ואחראי על כשליש מתעבורת הרשת של מפעילות אלה.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.